Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor! Gürer: Hasat dönemi yaklaşırken ithalat hız kesmiyor!

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Vedat Budak, Saadet Partisi Niğde Belediye Başkan Adayı, il genel meclis üyesi adayları, Belediye Meclis üyesi adayları ve parti mensupları ile   esnaf ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor.
Her gün esnafın sorunlarını dinleyerek Milli Görüş Belediyeciliği anlayışından bahsederek sorunları çözmek için geleceklerini dile getiriyor.
Ziyaret hakkında bilgi veren SP İl Başkanı Vedat Budak; "Esnaflarımıza hem Sayın Belediye Başkan adayımızı tanıtıyor hem de esnafımızın sorunlarını dinleyerek destek istiyoruz. Saadet Partisi'nin yönetime gelmesiyle esnafımıza da yeniden can gelecektir. Bu memleket için en hayırlı parti Saadet Partisidir ”dedi.
SP Niğde Belediye Başkan Adayı Murat Güngördü ise 31 Mart'ta Niğde'mizin desteğini bekliyorum. Hemşerilerimiz bizlere çok sıcak davranıyorlar umarım sandıkta da sıcak baktıkları parti biz oluruz. Bizler memleket sevdalısıyız, gayemiz Allah için halkımıza hizmet etmektir, 7 den 70 e her bir vatandaşımız bizim için kıymetli, her birinin sorunlarını çözüme kavuşturmak için canla, başla çalışacağız, önce ahlâk ve maneviyat düsturu ile çıktığımız bu kutlu davada duruşumuzu asla bozmadan inancımız ve ideallerimiz uğruna yaşamaya devam ediyoruz, son nefesimize kadar da hak yoldan ayrılmayacağız” diye konuştu.
GÜNGÖRDÜ: EKİBİMİZLE HAKKI HAKİM KILMAK İÇİN UĞRAŞACAĞIZ
SP Belediye Başkan Adayı Murat Güngördü yapacakları hizmetleri ve projeleri anlatırken halkın taleplerini de dinledi.
Güngördü; Halkımızla beraber yöneteceğiz ve güçlü ekibimizle hakkı hakim kılmak için uğraşacağız, bizim belediyemizde kimseye rant sağlanmaz, kimseye bel bağlanmaz ve sözler tutulur.
Bizler yönetime geldiğimiz zaman, İmar uygulamalarında rant sağlanmayacak,  yöresel işsizliği önlemek ve istihdamı artırmak için şehrimizin atıl durumdaki kaynaklarını harekete geçireceğiz, mesai mefhumu gütmeden gece gündüz çalışacağız, halkımızın tüm taleplerini dikkate alıp halk için hizmet edeceğiz” Dedi. Yapılan ziyaretlerde esnaflara ve vatandaşlara Saadet Partisi'nin seçim beyannamesi, proje broşürleri ve Milli Gazete'nin özel sayısı olan Milli Görüş Belediyeciliğinin anlatıldığı gazete dağıtıldı.
(İbrahim UGUN)