Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Niğde Belediye Başkan adayı Hulus Özen, 31 Mart seçimlerine giderken bir yandan çalışmalarına devam ederken, diğer yandan da vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Özen Kapalı Kapıları Açmaya Geliyoruz 2

“Bu şehirde yaşayan her bir bireyin huzur içinde, güvenli ve refah içinde bir hayat sürmesi için buradayız” sözleri ile başlayan bir açıklamaya yer veren Özen devamında; ‘’Saygıdeğer Niğde Halkı, Bugün burada sizlere, Niğde'nin geleceği için bir araya gelmiş bulunuyoruz. Ben, Av. Hulus Özen, Niğde Belediye Başkan Adayı olarak sizlerin hizmetine talibim. Bu şehirde yaşayan her bir bireyin huzur içinde, güvenli ve refah içinde bir hayat sürmesi için buradayız’’ dedi.
Özen Kapalı Kapıları Açmaya Geliyoruz 3

MÜCADELE VE SOSYAL DEMOKRASİ
Bizler, kapalı kapıları açmak için buradayız. Bu, sadece fiziksel kapılar değil, aynı zamanda fırsat eşitsizlikleri, adaletsizlik ve halkın karar alma süreçlerine katılımında yaşanan kapalı kapılardır. Mücadelemiz, herkesin eşit haklara sahip olduğu bir Niğde için. Sosyal demokrasi ilkesiyle, herkesin ihtiyaçlarına duyarlı, adil ve kapsayıcı politikalarla bu kapıları açmak için çaba göstereceğiz.

Özen Kapalı Kapıları Açmaya Geliyoruz 1

YOKSULLUKLA VE İŞSİZLİKLE MÜCADELE
Niğde'de yaşanan ekonomik zorlukları biliyoruz. Yoksullukla ve işsizlikle mücadele etmek, öncelikli hedeflerimizden biridir. İşbirliği ve dayanışma içinde, sivil toplum kuruluşlarıyla el birliğiyle çalışarak, iş olanaklarını artırmak ve yoksulluğu azaltmak için projeler geliştireceğiz. Herkesin bir işe, bir geçim kaynağına sahip olması için çaba sarf edeceğiz.

Özen Kapalı Kapıları Açmaya Geliyoruz 5

ŞEHRİ KALKINDIRMA
Niğde, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle dolu bir şehir. Ancak, bu potansiyeli tam anlamıyla değerlendirmek için çalışmamız gerekiyor. Alt yapı ve üst yapı projeleriyle şehrimizi modern bir yaşam alanına dönüştürmek, turizmi ve ticareti canlandırmak için kararlı bir şekilde çalışacağız. Yerel esnafın desteklenmesi, kültürel etkinliklerin artırılması ve çevresel sürdürülebilirlik için çaba harcayacağız.
SİZLERLE BERABER YÜRÜMEK İSTİYORUZ
Niğde için daha yaşanabilir bir gelecek inşa etmek, ancak birlikte mümkün olacaktır. Biz, Kapalı Kapıları Açmaya Geliyoruz çünkü biliyoruz ki şehrimizin potansiyeli, birlikte çalışarak ortaya çıkacak. Siz değerli Niğde halkını, projelerimizle, açık iletişimimizle ve samimi çabamızla bir araya gelmeye davet ediyoruz. Beraber güzel bir gelecek inşa etmek için, Kapalı Kapıları birlikte açalım.”
(İbrahim UGUN)