Bölgesel Off-Road yarışları nefesleri kesti Bölgesel Off-Road yarışları nefesleri kesti

Niğde Belediyesi, Türkiye -Çekya maçı İçin Ömer Halisdemir Meydanı’na ‘Dev Ekran’ kuracak.
Niğde Belediyesi, A Milli Takımımızın, Avrupa Şampiyonası’nda Çekya ile oynayacağı maç için Belediye hizmet binası önündeki Ömer Halisdemir Meydanına dev ekran kuracak. Niğdeliler, milli heyecanı dev ekranda takip edecek.
A Milli Futbol Takımı, yarın (26 Haziran Çarşamba) 2024 Avrupa Şampiyonası’nın üçüncü maçında Çekya ile karşı karşıya gelecek.
Türkiye, turnuvanın ilk maçında Gürcistan’ı 3-1 mağlup eden, ikinci maçta Portekiz’e 3-0 yenilen ay yıldızlı ekibimizin, Çekya ile yapacağı üçüncü karşılaşması için adeta tek yürek olurken, Niğde Belediyesi de bu önemli maç için Ömer Halisdemir Meydanı’na dev ekran kuracak.
Niğde Belediyesi tarafından vatandaşlara çeşitli ikramların da yapılacağı Ömer Halisdemir Meydanında, milli heyecan dev ekranda takip edilecek.
BAŞKAN ÖZDEMİR’DEN MİLLİ DAVET
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, 26 Haziran Çarşamba günü saat 22.00’de başlayacak karşılaşma için tüm vatandaşları dev ekranda Milli Takımımızı desteklemeye davet etti.
Ay yıldızlı ekibimize kritik öneme sahip maçta başarı dileyen Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Niğdeliler olarak kalbimiz Milli Takımımızla birlikte olacak. Bu önemli maçın heyecanını, Ömer Halisdemir Meydanına kuracağımız dev ekranda izleyerek yaşayacağız. Ay yıldızlı bayraklarımızla birlikte tüm halkımızı dev ekranda milli takımımızı desteklemeye davet ediyorum” dedi.
(Salih ALPTEKİN)

Dev Ekranda Milli Maç

Editör: Niğde Haber