2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları faaliyetleri kapsamında Niğde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde düzenlenen Bilek Güreşi Yıldızlar Kız-Erkek Grup Müsabakaları sona erdi.
23-24 Mart tarihleri arasında Niğde Merkez Spor Salonu’nda gerçekleştirilen müsabakalara 14 ilden 237 erkek ve 275 kız sporcu katıldı. Sporculara düzenlenen ödül töreninde madalyaları takdim edildi.
Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldız Erkekler Bölge Müsabakası Sağ Kol Sonuçları
40 KİLO

1.Ahmet Duran YILDIRIM – Adana-  Akdam O.O
2.Ahmet EBUCEMİL- Kilis- Mercidabık O.O
3.Muhammet Salih KIRAÇ – Göbeklitepe O.O
Mehmet Emin BALTA- Şehit Ahmet Yıldırım O.O
45 KİLO
1.Ömer Faruk KILINÇ – Kayseri- Şükrü Başyazıcıoğlu O.O
2.Hasan ARIÇİÇEĞİ – Kilis- Şehit Sakıp O.O
3.Mahmut UYSAL – Gaziantep- Salih İlhan İHO
4.Halil KARA – Adana- Akdam O.O
50 KİLO
1.Ömer Kağan AYHAN – Kayseri – Şükrü Başyazıcıoğlu O.O
2.Cumali ÜÇLER - Niğde – 19 Mayıs O.O
3.Selehattin ECE – Aksaray- Sezai Karakoç O.O
4.Mikail DEMİR – Adana- Akdam O.O
55 KİLO
1.Mehmet Fatih YILMAZ – Gaziantep – Adile Türkan- Ahmet Arnavutoğlu Kız Anadolu İHL
2.Görkem ULUSOY- Kayseri – Şehit Ertuğrul Taciroğulları O.O
3.Hayrullah ERDEM – Adana- Bucak O.O
4.İsmail DEMİR – Şanlıurfa- Şehit Ahmet Yıldırım O.O
24 Mart 2024 Niğde Okul Sporları Bilek Güreşi Yıldız Erkekler Bölge Müsabakası Sol Kol Sonuçları
40 KİLO

1.İbrahim Halil GÜLTEKİN – Şanlıurfa- Profilo O.O
2.Ömer Faruk BEYHAN- Gaziantep- Necibe Nalkıran O.O
3.Ahmet Duran YILDIRIM – Adana- Akdam O.O
4.Ahmet EBUCEMİL – Kilis – Mercidabık O.O
45 KİLO
1.Ömer Faruk KILINÇ – Kayseri- Şükrübaşyazıcıoğlu O.O
2.Özgür ARANMAZ – Adana- Akdam O.O
3.Hasan ARIÇİÇEĞİ- Kilis- Şehit Sakıp O.O
4.Emin SÖNMEZ – Gaziantep- Necibe Nalkıran O.O
50 KİLO
1.Ömer Kağan AYHAN – Kayseri- Şükrü Başyazıcıoğlu O.O
2.Selahattin ECE – Aksaray- Sezai Karakoç O.O
3.Mikail DEMİR – Adana- Akdam O.O
4.Mehmet Yaşar AĞIRKAYALI – Kilis – Süleyman Demirel O.O
55 KİLO
1.Mehmet Fatih YILMAZ – Gaziantep – Adile Türkan- Ahmet Arnavutoğlu Kız Anadolu İHL
2.Hayrullah ERDEM – Adana- Bucak O.O
3.Kerem UZUNOĞLU – Kilis – Şehit Sakıp Sabancı O.O
4.Mert Ozan ÇELİK – Adıyaman- Yarmakaya O.O
Okul Sporları Bilek Güreşi Grup Seçmeleri Yıldız Kızlar Müsabaka Sonuçları
35 KİLO SAĞ KOL
1.Ayşenaz HEZER – Kayseri- Yunus Emre O.O
2.Tuana GÜNDOĞDU – Gaziantep- Mete Uygun O.O
3.Kardelen ALTIN – Niğde – 19 Mayıs O.O
4.Yaren Su KIDIKOĞLU- Aksaray – Sezai Karakoç O.O
35 KİLO SOL KOL
1.Ayşenaz HEZER – Kayseri – Yunus Emre O.O
2.Tuana GÜNDOĞDU – Gaziantep- Mete Uygun O.O
3.Kardelen ALTIN – Niğde – 19 Mayıs O.O
4.Eye İBRAHİM – Kilis- Şehit Sakıp O.O
40 KİLO SAĞ KOL
1.Elif İrem KALKAN – Gaziantep- Namık Kemal O.O
2.Hatice Helen SERTKAYA – Gaziantep- Mahmut Fehime Güleç O.O
3.Neslihan KİBAR – Kayseri- Yunus Emre O.O
4.Nazife KABA – Karaman- Anafartalar O.O
40 KİLO SOL KOL
1.Elif İrem KALKAN – Gaziantep- Namık Kemal O.O
2.Nazife KABA – Karaman- Anafartalar O.O
3.Meryem ERDEM- Şanlıurfa- Şair Nabi O.O
4.Elif Ecrin KOYUNCU – Aksaray-  Sezai Karakoç O. O
45 KİLO SAĞ KOL
1.Nurgül ÇİFTÇİ – Şanlıurfa- Şair Nabi O.O
2.İrem VURAN – Kilis – Şenlikçe Başkent O.O
3.Sudenaz YILMAZ – Kayseri- Şehit Ertuğrul Taciroğulları O.O
4.Hayat REŞİT – Gaziantep-  Şehit Serdar Gören O.O
45 KİLO SOL KOL
1.Suna BALTA – Adana- Akdam O.O
2.Nurgül ÇİFTÇİ – Şanlıurfa- Şair Nabi O.O.
3.İrem VURAN – Kilis- Şenlikçe Başkent O.O
4.Irmak UYANIK- Hatay- Hatay O.O
50 KİLO SAĞ KOL
1.Nesrin SAMO – Kilis- Şehit Sakıp O.O
2.Derya KISA – Kayseri – Şehit Ertuğrul Taciroğulları O.O
3.İremsu GÜRSES – Mersin- Ali Oksal O.O
4.Sudenaz ÇAM – Adana- Akdam O.O
50 KİLO SOL KOL
1.Derya KISA – Kayseri – Şehit Ertuğrul Taci4roğulları O.O
2.Nesrin SAMO – Kilis- Şehit Sakıp O.O
3.Sudenaz ÇAM – Adana- Akdam O.O
4.Elif ERGİN – Şanlıurfa- Gazlıkuyu O.O
55 KİLO SAĞ KOL
1.Huri UÇAR – Kayseri- Şehit Ertuğrul Taciroğulları O.O
2.Asi ELİŞ – Hatay – Fatih O.O
3.Hatice Nur BAŞARIR – Adana- Akdam O.O
4.Fatma Azra HAZAR – Gaziantep – Mahmut Fehime GÜLEÇ O.O
55 KİLO SOL KOL
1.Huri UÇAR – Kayseri- Şehi5t Ertuğrul Taciroğulları O.O
2.Asi ELİŞ – Hatay – Fatih O.O
3.Fatma Azra HAZAR – Gaziantep – Mahmut Fehime GÜLEÇ O.O
4.Seher Yıldız AY – Aksaray- Gözlükuyu İskanevleri O.O
60 kg sağ kol
1.Gülistan GÖNEN – Aksaray- Sezai Karakoç O.O
2.Irmak BAYINDIR – Kilis- Süleyman Demirel O.O
3.Ceylan EKİNCİ – Şanlıurfa- Gazlıkuyu O.O
4.Asmin İLİŞ- Şanlıurfa- Şair Nabi O.O
60 kg Sol Kol
1.Gülistan GÖNEN – Aksaray- Sezai Karakoç O.O
2.Leyla DULDA – Kayseri- Şehit Ertuğrul Taciroğulları O.O
3.Asmin İLİŞ – Şanlıurfa- Şair Nabi O.O
4.Ceylan EKİNCİ- Şanlıurfa- Gazlıkuyu O.O
65 kg Sağ Kol
1.Asmin SAĞIN – Şanlıurfa- Şair Nabi O.O
2.Erva Elif YAĞMURLU – Gaziantep- Namık Kemal O.O
3.Ayşegül YAĞMURLU – Gaziantep- Elifoğlu O.O
4.Zeynepsu KOÇ – Gaziantep- Namık Kemal O.O
65 kg Sol Kol
1.Zeynepsu KOÇ – Gaziantep- Namık Kemal O.O
2.Medine ELKOL – Şanlıurfa- Hamurkesen O.O
3.Erva Elif YAĞMURLU – Gaziantep- Namık Kemal O.O
4.Nisa Nur PALTA- Kahramanmaraş- Nuri Pakdil O.O
65 + kg Sağ Kol
1.Birsen MEMİŞ – Adıyaman- Körgüden O.O
2.Canan FIRAT – Gaziantep- Elifoğlu O.O
3.Sena Ebrar YILDIZ – Kayseri- Adviye- Ahmet Eminoğlu O.O
4.Sema Nur DEMİR – Kilis- Şehit Sakıp O.O
65+ KG Sol Kol
1.Ekin Su GÖĞEBAKAN – Malatya- Sakarya O.O
2.Fatma Nur UĞURLU- Aksaray- Gözlükuyu İskanevleri O.O
3.Beyza Nur KARA – Adıyaman- Yarmakaya O.O
4.Hatice Kübra TARKAN – Şanlıurfa- Ertuğrulgazi O.O
(Dahi GEDİK)

Okul sporlarında Ulukışla’ya derece Okul sporlarında Ulukışla’ya derece

Whatsapp Image 2024 03 25 At 13.45.21

Whatsapp Image 2024 03 25 At 13.45.20 (1)