Gürer: Fare sürüleri tarlalara dadandı Gürer: Fare sürüleri tarlalara dadandı

Seçim kampanyaları giderek daha yenilikçi ve etkili bir hale geliyor.
Niğde için yenilikçi fikirler ortaya koyma hedefiyle çalışmalarını yürüten İYİ Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Eczacı Naim Osman Erem “Seçim otobüsümüz, projelerimizi şehrin dört bir yanına taşıyor. Artık sadece sosyal medya, broşürler, kataloglar ve panolar aracılığıyla değil, sokaklarda dolaşan bu otobüs sayesinde daha fazla seçmene ulaşıyoruz" dedi.
 

Whatsapp Image 2024 02 22 At 06.47.59

Erem; saeçim otobüsümüz, mobil olmasıyla sadece belirli bir noktada değil, Niğde’mizin her köşesinde seçmenlere ulaşma imkanı sunuyor. Sokaklardan geçerken veya mahalleler arasında gezerken, hemşerilerimiz projelerimizi yakından görebiliyor ve vizyonumuzu daha iyi anlıyorlar. Geleneksel ile modern arasında köprü kuran bu otobüs, diğer iletişim araçlarıyla birlikte kullanıldığında seçmenlerin ilgisini daha da artırıyor. Sosyal medyada paylaşılan içeriklerle desteklenen otobüs, mesajlarımızı daha geniş kitlelere ulaştırıyor ve şehirdeki değişim rüzgarını daha da güçlendirdiğini belirtti.

Whatsapp Image 2024 02 22 At 06.48.00

Aracımıza Niğde halkının ilgisinin çok yoğun olduğunu belirten İyi Parti Niğde Belediye Başkan Adayı Eczacı Naim Osman Erem, seçim otobüsümüzü ekibimiz ile tasarlarken Niğde’de bir ilk olacağını bildiklerini söylerken şimdiye kadar bu tarzda bir otobüs ile başka illerde karşılaşmadıklarını ifade etti.
(İbrahim UGUN)