Niğde İl Genel Meclisi Haziran ayı olağan üçüncü birleşimini gerçekleştirerek gündem maddelerini görüştü.
Niğde İl Özel İdare İl Genel Meclisi Toplantı salonunda Meclis Başkanı Ömer Kılıç başkanlığında yapılan toplantı, 5 Haziran Çarşamba günü saat 10.30’da, yoklama yapılarak birleşime açıldı.
Toplantıda bir önceki birleşime ait tutanak özetinin okunup, oylanmasının ardından; Niğde’nin Ulukışla İlçesi Şeyhömerli köyü 158 ada 27 nolu parselde Tarımsal Depolama ve Soğuk Hava Deposu Alanı amaçlı yapılan 1/5000 ölçekli Nazım İmar Planı ile 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı konusunu içeren madde görüşüldü, oylamaya sunularak karara bağlandı. Birleşim, bir sonraki toplantı gün ve saatinin belirlenmesi ile tamamlandı.
(Dahi GEDİK)
İl Genel Meclisi’nde 4 madde görüşüldü
Editör: Niğde Haber
Yorumlar