SPOR
Giriş Tarihi : 28-05-2022 12:34   Güncelleme : 28-05-2022 13:04

Spor şenliklerinin şampiyonlarına ödülleri verildi

Spor şenliklerinin şampiyonlarına ödülleri verildi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi’nde düzenlenen 23. Geleneksel Spor Şenliklerinde bireysel ve takım kategorisinde madalya almaya hak kazananlara ödülleri Rektör Uslu tarafından verildi.
Üniversite’nin Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda düzenlenen törende Voleybol Kadın Öğrenci, Voleybol Erkek Öğrenci, Voleybol Personel, Basketbol Kadın Öğrenci, Basketbol Erkek Öğrenci, Halı Saha Futbol Öğrenci ve Personel, Masa Tenisi Bireysel Erkek Öğrenci, Masa Tenisi Bireysel Kadın Öğrenci, Masa Tenisi Bireysel Personel ve Satranç kategorilerinde dereceye girenlere kupa ve madalyaları verildi.
Rektör Uslu konu ile ilgili açıklamasında; ‘Spor şenliklerinin üniversite içindeki aile ortamını pekiştiren önemli bir değer olduğunu ifade ederek dostluk çerçevesinde geçen mücadeleler sonucunda emek veren ve başarıya ulaşan tüm katılımcıları tebrik ederim’ dedi.

Sıralamalar şu şekilde oluştu:
VOLEYBOL
Erkek öğrencilerde Spor Bilimleri Fakültesi 1’nci olurken, Sosyal Bilimler MYO 2’nci ve Bor MYO 3’ncü oldu. Kadın öğrencilerde Spor Bilimleri Fakültesi 1’nci, Zübeyde Hanım Sağlık Bilimleri Fakültesi 2’nci, Fen-Edebiyat Fakültesi 3’ncü.
Personellerde Mühendislik Fakültesi 1’nci, Sosyal Bilimler MYO’ 2’nci ve Spor Bilimleri Fakültesi 3’ncü oldu.
BASKETBOL
Erkek öğrencilerde Sosyal Bilimler MYO 1’nci, Spor Bilimleri Fakültesi 2’nci, İletişim Fakültesi 3’ncü oldu.
Kadın öğrencilerde Spor Bilimleri Fakültesi 1’nci, Tıp Fakültesi 2’nci oldu.
HALI SAHA FUTBOL
Öğrenci kategorisinde Mühendislik Fakültesi 1’nci, Spor Bilimleri Fakültesi 2’nci, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi 3’ncü oldu.
Personel kategorisinde ise Rektörlük takımı 1’nci, Sosyal Bilimler MYO takımı 2’nci ve Spor Bilimleri Fakültesi 3’ncü oldu.
MASA TENİSİ
Erkek öğrenci kategorisinde Tıp Fakültesi öğrencileri Mehmet Nuri Yaşar 1’nci, Enes Can Özdemir 2’nci ve Samet Çelik 3’ncü oldu.
Kadın Öğrenci kategorisinde Zübeyde Hanım Sağlık Meslek Yüksek Okulu öğrencisi Semanur Kerman birinci, Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Zehra Polat 2’nci ve Semanur Karapınar 3’ncü oldu.
Masa Tenisi personel kategorisinde ise İslami İlimler Fakültesi hocası Dr. Öğr. Üyesi Yılmaz Çelik 1’nci, İslami İlimler Fakültesi hocası Dr. Öğr. Üyesi Yakup Hafızoğlu 2’nci ve Mühendislik Fakültesi hocası Doç. Dr. Hasan Tangüler 3’ncü oldu.
SATRANÇ
Son olarak ise satranç kategorisinin kazananları da belirlenerek ödülleri verildi. Tıp Fakültesi öğrencisi Mert Aydın 1’nci olurken ikinciliği yine Tıp Fakültesi öğrencisi olan Gökalp Körce aldı. Satrançta 3’ncülük ise Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Onur Demir’in oldu.
(İbrahim UGUN)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  • Süper LigOP
  • 1Adana Demirspor00
  • 2Alanyaspor00
  • 3Antalyaspor00
  • 4Başakşehir FK00
  • 5Beşiktaş00
  • 6Fatih Karagümrük00
  • 7Fenerbahçe00
  • 8Galatasaray00
  • 9Gaziantep FK00
  • 10Giresunspor00
  • 11Hatayspor00
  • 12İstanbulspor00
  • 13Kasımpaşa00
  • 14Kayserispor00
  • 15Konyaspor00
  • 16MKE Ankaragücü00
  • 17Sivasspor00
  • 18Trabzonspor00
  • 19Ümraniyespor00
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
POMEM MEZUNİYET -2022
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Tasarım