Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-07-2021 11:38

Belediye’nin uluslararası resim yarışması sonuçlandı

Belediye’nin uluslararası resim yarışması sonuçlandı

Niğde Belediyesi ile Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen ve Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından koordinesi yapılan “Uluslararası Ömer Halisdemir ve 15 Temmuz Ruhu Resim Yarışması” sonuçlanırken toplam 23 eser ödül alırken yarışmanın birincisi çiğdem sarı oldu.
Konuyla ilgili olarak Niğde Belediyesi Şu Açıkamaya yer verdi: “Yarışmada, Türkiye, Kırgızistan, Kazakistan, Hindistan, Afganistan, Bulgaristan, ABD, Azerbaycan, Senegal, Rusya, Fas ve İran olmak üzere toplam 12 ülkeden 133 katılımcı yer alırken, bu katılımcılara ait eserler ön değerlendirme safhasında yetişkin, lise, ortaokul ve ilkokul kategorilerinde ayrı ayrı değerlendirilmiştir. Yarışmanın nihai değerlendirmesi sonucunda ödül alan 23 eser ile birlikte toplam 58 eser sergilenmeye hak kazanmıştır. Yarışmanın ödül töreni ve sergi açılışı 15 Temmuz 2021 tarihinde 5 Şubat stadyum alanında gerçekleştirilecektir. Tüm sanatseverlere duyurulur.”
YETİŞKİN KATEGORİSİ
Çiğdem Sarı 1. Başarı Ödülü, Elçin Mustafayev 2. Başarı Ödülü, Ömer Kaya 3. Başarı Ödülü, Emre Atlan Mansiyon Ödülü, Hülya Kanber Mansiyon Ödülü, Nevriye Tuna Mansiyon Ödülünün sahipleri oldular.
Sergileme kategorisi ödüllerini kazanan sanatçılar ise şöyle: Mehmet Akif Özdal Sergileme, Şükran Kaçar, Gülru Düzce, Behican Aksu, Tuçe Yoğurtcu, Fatma Can Dinç, Satılmış AKIN, Sümeyra Dönmez, Hacı Ali Zırh, Adem Dönmez, Ali Koyuncu, İlayda Eser, Selmani Baki Kocaispir, Beyzanur Ünal, İsmail Yakıcı, Ayhan Karademir, Emine Fida Rüzgar, Dilek Korkmaz, Rabia Ilgaz, Mani Namazi,  Erkan Kılıç, Özlem Rahatgün.
LİSE KATEGORİSİ
Mahdiye Saadatmant Safdarabac 1. Başarı Ödülü, Hacer Demirtaş 2. Başarı Ödülü, Emine Nur Kendirli 3. Başarı Ödülü, Ceyda Şengül Mansiyon Ödülü, Rumeysa Bozbey Mansiyon Ödülü, Elif Beren Şeneldi Mansiyon Ödülü, Nurgül Bilgin Sergileme, Melisa Gök Sergileme, Rabia Akçiçek Sergileme, Beyza Işık Sergileme, Fatma Kurudere Sergileme, İrem Kayar Sergileme, Hamdi Can Solmaz Sergileme, Birsen Umsu Sergileme, Umutcan Çınar Sergileme, Gülsen Bayer Sergileme, Tanuj Samaddar Sergileme.
ORTAOKUL KATEGORİSİ
Sura Yaşa 1. Başarı Ödülü, Zeynep Türkoğlu 2. Başarı Ödülü, Eylül Oltan 3. Başarı Ödülü, Gamze Aydoğan Mansiyon Ödülü, Sabber Su Aydoğan Mansiyon Ödülü.
İLKOKUL KATEGORİSİ
Mustafa Emin Erdoğan 1. Başarı Ödülü, Almina Demirdilek 2. Başarı Ödülü, Güneş Coşkun 3. Başarı Ödülü, Assemay Shaımurat Mansiyon Ödülü, Sinan Bera Erdoğan Mansiyon Ödülü, Yağmur Andıç Mansiyon Ödülü, Yaren Andıç Sergileme, Ayşe Melis Deveci Sergileme.
(Niğde Belediyesi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
  • Spor Toto Süper LigOP
  • 1Adana Demirspor00
  • 2Aytemiz Alanyaspor00
  • 3Altay00
  • 4Fraport-TAV Antalyaspor00
  • 5Medipol Başakşehir00
  • 6Beşiktaş00
  • 7Çaykur Rizespor00
  • 8Fatih Karagümrük00
  • 9Fenerbahçe00
  • 10Galatasaray00
  • 11Gaziantep Futbol Kulübü00
  • 12Giresunspor00
  • 13Göztepe00
  • 14Atakaş Hatayspor00
  • 15Kasımpaşa00
  • 16Yukatel Kayserispor00
  • 17İttifak Holding Konyaspor00
  • 18Demir Grup Sivasspor00
  • 19Trabzonspor00
  • 20Helenex Yeni Malatyaspor00
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA