Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2021 15:09

Özdemir: Anneler en büyük hazinemizdir

Özdemir: Anneler en büyük hazinemizdir

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Anneler günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Başkan Özdemir mesajında; “Anne sevgisi, sevgilerin en büyüğü, en kıymetlisidir. Hemşehrimiz Hüseyin Nail Kubalı’nın şu dizeleri bu sevgiyi ne güzel anlatır; ‘Ana başta taç imiş
Her derde ilaç imiş, Bir evlât pir olsa da, Anaya muhtaç imiş.’ Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed (S.A.V.)”in kutlu ifadeleriyle ‘Cenneti annelerin ayaklarının altında gören’ bir dinin mensupları olarak annelerimize layık oldukları sevgi ve saygıyı göstermek en temel vazifelerimizden biridir. Karşılıksız sevginin ilk kaynağı olan annelerimiz çocukları için hiçbir fedakârlıktan kaçınmazlar. Hayat kitabımızın önsözü olan annelerimiz varlığıyla her zaman yanı başımızda olan ilk öğretmenimiz, hayat boyu yaşamımızdaki en büyük hazinelerimizdir.  En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız bir liman olan annelerimizin gülen yüzleri bizim için çok kıymetlidir.
Bu duygu ve düşüncelerle; bizleri koruyup kollayan, mutluluğumuzu kendi mutluluğu, üzüntümüzü kendi üzüntüsü bilen, başımızın tacı annelerimize selam ve sevgilerimi iletiyor; İyiliğin, şefkatin, fedakârlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı annelerimizin mübarek ellerinden öpüyorum. Başta şehit ve gazilerimizin anneleri olmak üzere tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” dedi.
(Niğde Belediyesi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA