Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2021 14:29

Özdemir: Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır

Özdemir: Kadir gecesi bin aydan daha hayırlıdır

Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj yayınlayan Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, “Bir kez daha idrak etmekle şerefleneceğimiz Kadir Gecesi’nin şehrimize, ülkemize ve İslam âlemine huzur, barış ve mutluluk getirmesini diliyorum” dedi.
Başkan Özdemir, Mübarek Ramazan-ı Şerif’i uğurlarken, Kadir Gecesi’ne ulaşmanın heyecan ve coşkusunu yaşadıklarını belirterek, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bin aydan da hayırlı olan Kadir Gecesi’nin başta Niğde’mize, ülkemize, aziz milletimize ve bütün insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. Kadir Gecesi, gök kapılarının ardına kadar açıldığı, hidayet rehberimiz olan Kur'an-ı Kerim'in indirilmeye başlandığı, duaların Allah katında kabul edildiği özel bir gecedir. Birlik ve beraberliğe, kardeşlik ve dayanışmaya ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde kalpleri bir araya getiren bu gecelerin önemi büyüktür. İnsanları derin bir tefekküre ve iç muhasebe yapmaya sevk eden bu gecenin, her zaman ve her mekânda muhtaç olduğumuz birlik ve beraberliğimize katkı sağlayacağına, toplumsal hayatımızın vazgeçilmez unsuru olan saygı ve sevginin bu gecede yüreklerde neşvünema bulacağına inanıyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Niğdeli hemşerilerimizin, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kadir Gecesini kutluyor; bu mübarek gecenin içinde bulunduğumuz salgın hastalık sürecinden kurtulmamıza vesile olmasını Yüce Allah'tan niyaz ediyorum." dedi.
(Haber Belediyesi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA