Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-04-2021 14:08

 Hatıra Ormanına fidan desteği devam ediyor

 Hatıra Ormanına fidan desteği devam ediyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Merkez Yerleşkesine Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) fidan dikimi yapabilmesi için planlanan çalışmalara Milliyetçi Hareket Partisi Niğde İl Teşkilatı tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.
Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen fidan dikimi etkinliğine, MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Türe, MHP Niğde İl Genel Meclisi Üyesi Tahsin Eren, Türkiye Kamu-Sen Niğde Şube Başkanı Adnan Özer, MHP Merkez İlçe Başkanı Abidin Koyuncu ve MHP Ülkü Ocakları İl Başkanı Yusuf Gencer ile MHP Niğde teşkilatından birçok isim katılırken, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serkan İbiş de MHP heyetine fidan dikiminde eşlik ettiler.
Gerçekleştirilen fidan dikiminin ardından açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, MHP Teşkilatına, çevreye olan duyarlılıkları ve yeşil doğanın korunmasına olan katkıları dolayısıyla Üniversitemiz Teşekkür Belgesini takdim ederek kampüsümüzü güzelleştirmek için yürütülen çalışmalara verdikleri destek için de ayrıca teşekkür etti. MHP Niğde İl Başkanı Cumali İnce ise programdaki açıklamalarında Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar’a Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde gerçekleştirdiği akademik gelişim ve Niğde iline yapılan çevre dostu yatırımlar dolayısıyla teşekkür etti. Fidan dikme etkinliği, günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA