Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-04-2021 14:03

Millet Bahçesi Niğde’nin madalyonu olacak

Millet Bahçesi Niğde’nin madalyonu olacak

Geçtiğimiz süreçte bir bölümü Niğde’ye kazandırılan Kayaardı manzaralı şehrin göbeğindeki muhteşem bir yere sahip olan Millet Bahçesinin ikinci bölümü olan ve büyük bölümünün ihalesi gerçekleştirildi. Duyuruyu Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir yaparak “Niğde’ye hayırlı olsun” dedi. Daha yeşil bir Niğde için 2. Etap Millet Bahçesi Hayırlı Olsun" sözleri ile projenin müjdesini veren Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir açıklamasında; İhalesi ve sözleşmesi tamamlanan 2. Etap Millet Bahçesi projesine 15 gün içerisinde yer teslimini de yapıp başlayacaklarını bu proje kapsamında; yürüyüş alanları, açık spor sahaları, açık hava amfi tiyatrosu, kafeterya ve bisiklet yollarının Niğde halkının hizmetine sunulacağını söyledi.
PROJENİN MALİYETİ 35 MİLYON LİRA
Millet Bahçesi Projesinin 1. etabının devamı olan 2. etap çalışmalarını TOKİ iş birliği ile yürütmekte olduklarını 2. Etap Millet Bahçesinin toplam maliyetinin 35 milyon lira olduğunu belirten Başkan Özdemir, daha yeşil ve daha yaşanabilir bir Niğde için durmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
HİZMETE DEVAM
Projeye olan desteklerinden dolayı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum'a ve Niğde Milletvekilleri Selim Gültekin ve Yavuz Ergun'a teşekkür eden Başkan Özdemir, Niğde'nin her şeyin en güzeline layık olduğunu belirterek; “Şehrimiz için durmak yok hizmetlere devam” dedi.
(Niğde Belediyesi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA