Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-04-2021 20:31   Güncelleme : 16-04-2021 11:17

Rektör Kar’dan Erdoğan Özegen’e ziyaret

Rektör Kar’dan Erdoğan Özegen’e ziyaret

NÖHÜ Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, 22., 25. ve 26. dönem Niğde Milletvekilliği yapan ve Kredi Garanti Fonu (KGF) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Erdoğan Özegen'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
KGF Yönetim Kurulu Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Muhsin Kar, KGF Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Özegen'e Üniversitede yeni açılan fakülteler, bölümler ve öğrenci alımına başlanan bölümler ile ilgili detaylar ve Üniversitede son dönemde yaşanan akademik gelişmeler hakkında ayrıntılı bir bilgilendirme yaptı. Rektör Kar ayrıca geçmişte Niğde Milletvekili olarak birçok görevde bulunan ve değerli çalışmalara imza atan Erdoğan Özegen’e yeni görevinin hayırlı olmasını dileyerek ''KGF iktisadi kalkınma açısından çok önemli bir işlev görüyor. Daha önce olduğu gibi KGF Başkanlığında da stratejik işlere imza atarak ülkemizin kalkınmasını hızlandıracağınıza inanıyorum'' dedi.
KGF Başkanı Erdoğan Özegen ziyaretteki açıklamalarında, Rektör Muhsin Kar'ın göstermiş olduğu çabaların Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi ve Niğde için çok değerli olduğunu ifade ederek nazik ziyaretleri dolayısıyla Rektör Muhsin Kar'a teşekkür etti. Ziyaret programı günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA