Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-04-2021 11:29   Güncelleme : 15-04-2021 12:05

Ünlü programcıdan Niğde’ye anlamlı hediye

Ünlü programcıdan Niğde’ye anlamlı hediye

Televizyonların sevilen yüzü ve ünlü programcı Müge Anlı bir yıl önce başlattıkları proje kapsamında Niğde’de ihtiyaç sahibi vatandaşlar için özel bir jest yaptı. Geçtiğimiz Ramazan ayında Türk Kızılay’ı ile iş birliği çerçevesinde başlatılan “Müge Anlı ve Dostları Mobil Aşevi” projesiyle satın alınan 24 Mobil aşevi aracından 1 tanesi de Niğde Türk Kızılay’ı Niğde Şubesine gönderildi. 
Türk Kızılay ile iş birliğinin altına imza atarak aşevi bağış kampanyasını düzenleyen televizyon sunucusu Müge Anlı, kampanyaya izleyicilerinden de destek alarak geçtiğimiz yıl 5 tanesi mobil olmak üzere Kızılay’a toplam 7 aşevi bağışlamıştı.
24 MOBİL ARAÇTAN BİRİ NİĞDE’YE
Müge Anlı bu yıl da hayata geçirdiği proje kapsamında 24 Mobil Aşevini daha Türk Kızılay’ına ulaştırdı. Bağışlanan 24 Mobil Aşevini Türk Kızılay Genel Başkanlığı Türkiye’deki çeşitli şubelerine dağıtırken, araçlardan biriside Niğde’ye gönderildi. İhtiyaç sahibi vatandaşlara daha fazla hizmet verecek olmanın heyecanını yaşadığını belirten Türk Kızılay Niğde Şubesi görevlileri ise Müge anlı ve emeği geçenlere teşekkürlerini sundular.
VALİ ŞİMŞEK MÜGE ANLIYA TEŞEKKÜR ETTİ
Niğde Şehit Ömer Halisdemir Meydanına getirilen Aşevini Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Milletvekili Selim Glüten ve Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarette Kızılay Niğde Şube Başkanı Kemal Gençoğlu aşevi aracını tanıttı. Vali Yılmaz Şimşek bu aşevinin Niğde adına önemli bir hizmet olduğunu, afet anlarında vatandaşlara daha etkili, hızlı ve verimli hizmet verilebileceğini belirterek; ‘Daha sıcak yemek ve içeceği vatandaşlarımıza sunabileceğiz. Ben emeği geçenlere ve Müge Anlı’ya teşekkür ederim’ dedi.
EMRAH ÖZDEMİR: ÇALIŞKAN BİR BAŞKANA SAHİBİZ
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, tanıtımı yapılan aşevinin yaşanması istenmeyen afetlerin yaşandığını ama afet olmasa bile Niğde Kızılay’ının pandemi döneminde özverili olarak çalıştıklarına değirerek şu açıklamada bulundu: ‘Kızılay’ın yine birçok hizmeti olacaktır. Çok çalışkan bir başkana sahibiz. İnşallah daha büyük ve daha güzel hizmetlere imza atmaya çalışacağız. Mobil Aşevi için de başta Müge Anlı olmak üzere yardımda bulunan bütün hayırseverlerden Allah razı olsun diyorum.’ dedi.
(İbrahim UGUN/Muhabir)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA