Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-04-2021 14:44

Kampüste fidan dikimi etkinliği

Kampüste fidan dikimi etkinliği

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde (Kampüs) Sivil Toplum Kuruluşları (STK) için ayrılan alana, Niğde Orman İşletme Müdürlüğü ile Niğde AK Parti İl Teşkilatı tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.
“Yeşil Bir Kampüs” hedefi ile çevre dostu çalışmalarını sürdüren Üniversite, Merkez Yerleşke içinde STK’lar için fidan dikim alanı tahsis ederek Niğde’nin yeşillenmesine katkı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda, Üniversite tarafından STK’ların geleceğe nefes olması için ayrılan alana, Niğde Orman İşletme Müdürlüğü ile Niğde AK Parti İl Teşkilatı, 115 fidan dikimi yaptı.
Pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen fidan dikimine Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Niğde Ak Parti İl Başkanı Ömer Kılıç, Niğde Orman İşletme Müdürü Harun Akdoğan ve AK Parti Niğde İl Teşkilatından birçok isim ile doğaseverler katılırken, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. İlyas Gökhan da fidan dikimi yapan misafirlerimize eşlik etti.
Yapılan fidan dikiminin ardından açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Üniversitenin kampüslerine yapılan fidan dikimlerine olan katılımın ve desteğin kendilerini oldukça mutlu ettiğini ifade ederek, Niğde ilindeki ve bölgedeki tüm STK’ların gösterilen alanda fidan dikimi yapabileceklerini ve bunu desteklediklerini de önemle vurguladı.
(NÖHÜ)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA