Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 09:29   Güncelleme : 12-04-2021 09:34

NİĞDE GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANLIĞI'NDAN KAMUOYUNA DUYURU

NİĞDE GAZETECİLER CEMİYETİ BAŞKANLIĞI'NDAN KAMUOYUNA DUYURU

Niğde Gazeteciler Cemiyeti 32 yıllık tarihiyle Niğde basınında mihenk taşıdır. Cemiyetimiz her zaman Niğde’nin yararına olan işlere imza atmış, her zaman vatanının, milletinin ve devletinin yanında yer almıştır. 
Cemiyetimiz 32 yıllık tarihi boyunca her zaman adalete, yasalara ve hukuk kurallarına uygun ve yasaların belirlediği kriterler çerçevesinde faaliyetlerini yürütmüştür. 
Bugün sosyal medya üzerinden bir takım kişiler tarafından Cemiyetimizin kurumsal kimliğine karşı saldırı olduğunu görmekyetiz. Bir takım kişiler kendi kişisel husumetlerini bahane ederek Cemiyetimizin kurumsal kimliğine hakaret etmekte ve mesnetsiz, çirkin iftira kampanyaları yürütmekte olduğunu görmekteyiz. 
Bizleri hainlikle suçlayan, aslı astarı olmayan iftira ve karalama kampanyası yapanlara öncelikle aynaya bakmalarını tavsiye ediyoruz. Niğde kamuoyu kimlerin ne olduğunu gayet iyi bilmektedir. Kendilerini saplandığı çamurdan çıkaramayanlar, saplandıkları çamuru başkalarına atarak karalama kampanyası yürütmektedirler. Kimse Gazeteciler Cemiyetimizi vatan hainliğiyle suçlayamaz, bu suçlamayı yapan zavallılar önce aynaya baksınlar.  Aziz şehitlerimiz üzerinden siyaset ve karalama kampanyası yapmasınlar. 
Bizim vatan sevgimizi, bayrak sevgimizi, devlet sevgimizi kimse yargılamaya kalkmasın, varsa bildikleri bir şey devletimizin yargı organlarına başvursunlar, sosyal medyadan klavye delikanlılığı yapmasınlar. 
Biz Niğde Gazeteciler cemiyeti olarak hiçbir zaman bu çirkin tartışmaların içinde olmadık ve olmayacağız. İftira atanlar, iddiada bulunanlar bunu kanıtlamakla yükümlüdürler. Hiç kimse cemiyetimizin kurumsal kimliğine zarar verecek davranışta bulunma hadsizliği gösteremez. 
Niğde Gazeteciler Cemiyeti olarak bu hadsiz, maksadını aşan, çirkin iftara ve karalama kampanyasına karşı yarın tüm yönetimimizle birlikte Niğde Cumhuriyet Başsavcılığına gerekli müracaatımızı yapacağımızı, Niğde Gazeteciler Cemiyetimizin saygınlığına zarar veren bu kişiler hakkında suç duyurusunda bulunacağımızı kamuoyuna duyurur sayglar sunarız. 
(NİĞDE GAZETECİLER CEMİYETİ YÖNETİMİ)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA