Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-04-2021 13:43

Sıfır atık yarışması ödülleri verildi

Sıfır atık yarışması ödülleri verildi

Niğde Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Sıfır Atık Projesi kapsamında okullar arası atık pil, atık elektrik, elektronik eşya ve bitkisel atık yağ toplama yarışması düzenlendi.
Buna göre; Niğde genelinde yapılan sıfır atık yarışmasında dereceye giren Bahçeli Gazi İlkokulu, Emine Çetintürk Anaokulu, ODTÜ Ortaokulu, Niğde İmam Hatip Ortaokulu, Kemal Aydoğan İlkokulu, Şehit Fatih Özdemir İmam Hatip Ortaokulu, ODTÜ İlkokulu, Güzel Sanatlar Lisesi, Şehit Fatih Özdemir İmam Hatip Ortaokulu öğrencilerine ödülleri verildi.
ÖDÜLLERİ BAŞKAN VERDİ
Öğrencileri tebrik ederek ödüllerini veren Belediye Başkanı Özdemir; “Ekolojik dengeye zarar verme ihtimali olan her şeyin önüne geçmek için projeler üretiyoruz. Öğrencilerimize sıfır atık bilincinin yaygınlaştırılması amacıyla uygulamalı eğitim ve bilgilendirme çalışmaları yapıyoruz. Topladığımız atıklar sayesinde hem doğa kirlenmesinin önüne geçiyor hem de bu atıkları geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Bilinçli gençlerimiz sayesinde geleceğimiz daha temiz olacak” dedi.

(Niğde Belediyesi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA