Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2021 12:37

176 yıllık gurur

176 yıllık gurur

Türk Polis Teşkilatı kuruluşunun 176. yıl dönümü münasebetiyle Niğde’de etkinlikler ziyaretler ile başladı. 10 Nisan 1845 tarihinde kurulan Polis Teşkilatı’nın 176. kuruluş yıl dönümü Türkiye genelinde olduğu gibi Niğde’de de kutlanıyor. Niğde İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş, POMEM Müdürü Mehmet Kemal Arısoy ve beraberlerindeki heyet ilk ziyaretini Niğde Valiliği’ne gerçekleştirdi.
Vali Yılmaz Şimşek’in makamında gerçekleşen ziyarette Vali Şimşek’e çiçek veren Emniyet Müdürü Öner Faruk Karataş 10 Nisan Polis Günü ve Polis haftası kapsamında birtakım etkinlikler düzenleneceğini, çalışmaların yapıldığı ve hazırlıkların da pandemi kurallarına uygun tamamlanacağını söyledi.
VALİ ŞİMŞEK: POLİS TEŞKİLATI  İLE GURUR DUYUYORUZ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali Şimşek ziyarette,
Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden bugüne olağanüstü gayretler sergileyerek devletimizin bekası ve kamu düzeninin sağlanması kişi hak ve özgürlüklerini koruma çerçevesinde toplumun huzur ve güveni için, gece-gündüz demeden her türlü zor koşullara rağmen görevini yerine getirerek, sosyal hukuk devletinin sağlanmasında önemli bir sorumluluk üstlendiğine değindi. Türk Polis Teşkilatı’nın halkın huzuru ve güveni için 176 yıldır can siperane çalıştıklarını bugün de o gururu beraberce yaşadıklarını söyleyerek bu özel günlerini tebrik etti.
(Haber Merkezi)


 

 

 

 

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA