Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-04-2021 13:56   Güncelleme : 07-04-2021 13:58

3 okulun arsası ''Milli Emlak’a'' verildi

3 okulun arsası ''Milli Emlak’a'' verildi

Niğde İl Genel Meclisi toplantısında üzerinde okul binalarının bulunduğu 3 okulun arsası Niğde Özel İdarenin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Müdürlüğüne olan borcuna karşılık değişim şekli olan trampa yöntemiyle devredildi. 
Niğde İl Genel Meclisinin 2021 yılı Nisan ayı olağan toplantısının dördüncü birleşimi ilgili gündem maddeleri İl Genel Meclis Başkanı Nusret Teksin başkanlığında görüşülerek karara bağlanırken İl Özel İdaresi İl Genel Meclis binası toplantı salonunda yapılan toplantı yoklama ve açılışın ardından başladı. Teksin başkanlığındaki toplantıda gündemde bulunan maddelerin görüşülmesine geçildi. Toplantıda 6 madde görüşülürken bu konular ise toplantı sonunda karara bağlandı.
Niğde İl Özel İdaresinin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Müdürlüğüne olan 8 milyon TL borcuna karşılık merkez Fertek Mahallesi’nde bulunan 2 okulun bulunduğu arsa ile yine merkez Burhan Mahallesi’nde bulunan Çıraklık okulu olarak bilinen Mesleki Eğitim Merkezi’nin bulunduğu ve mülkiyeti İl Özel İdaresine olan 3 okulun arsası 8 milyon TL karşılığında Çevre ve şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Müdürlüğüne trampa edilmesine oy birliğiyle karar verilirken gündemde bulunan diğer maddeler ise meclis üyeleri tarafından görüşülerek bir karara bağlandı.
(İbrahim UGUN/Muhabir)

 

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA