Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-04-2021 10:35   Güncelleme : 07-04-2021 12:15

Vali Yılmaz Şimşek'ten 10 Nisan nesajı

Vali Yılmaz Şimşek'ten 10 Nisan nesajı

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek 10 Nisan Polis Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Şimşek mesajında; Ülkemizin huzuru, milletimizin can ve mal güvenliği ile devletimizin bölünmez bütünlüğünü koruma görevini kendisine vazife edinen Türk Polis Teşkilatımızın 176. Kuruluş yıl dönümünü kutlamanın haklı onur ve gururunu yaşıyoruz.
Türk Polis Teşkilatı kurulduğu günden bugüne olağanüstü gayretler sergileyerek devletimizin bekası ve kamu düzeninin sağlanması kişi hak ve özgürlüklerini koruma çerçevesinde toplumun huzur ve güveni için, gece - gündüz demeden her türlü zor koşullara rağmen görevini yerine getirerek, sosyal hukuk devletinin sağlanmasında önemli bir sorumluluk üstlenmiştir.
Kendilerine verilen görevleri yasal sorumluluk çerçevesinde devlet adına başarıyla yerine getiren polisimiz, büyük özveriyle ve üstün görev anlayışı ile milletimizin gönlünde taht kurmuş, hepimizin destek ve güvenini kazanmıştır.
Bugün de, bizlerin huzuru ve güveni için can siperane çalışan 176 yıllık engin deneyimi ve modern teknolojik donanımı ile ülkemizin en köklü kurumlarından biri olan Emniyet Teşkilatımıza sahip çıkmak, onlara yaptıkları görevlerde destek ve yardımcı olmak hepimizin ortak görev ve sorumluluğu olmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın anlamlı gününü en içten dileklerimle kutluyor; bu uğurda şehit düşen polislerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize, görevi başında bulunan ve emekliye ayrılan teşkilat mensuplarına da sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum dedi. 
(Niğde Valiliği)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA