Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-04-2021 08:48   Güncelleme : 06-04-2021 08:58

Ekmeğin içinden vida çıktı!

Ekmeğin içinden vida çıktı!

Niğde’de ekmeğin içinden çıkan v,da görenleri hayrete düşürdü. Selçuk Mahallesi’nde bir vatandaş büfeden aldığı ekmeği tam yemek üzereyken içindeki metal vidayı fark edince gözlerine inanamadı. Gazetemiz Niğde Haber WhatsApp ihbar hattı üzerinden bizlere ulaşan vatandaş, Selçuk mahallesinde ikamet ettiklerini, ekmeklerini devamlı olarak eve yakın olan büfeden aldıklarını söyledi. Şimdiye kadar böyle bir şeyle hiç karşılaşmadıklarını, bunları sadece haberlerden görüp takip ettiklerini, ama kendi başlarına gelince çok şaşırdıklarını söyledi.
KOCAMAN VİDA NASIL FARK EDİLMEZ?
Konu hakkında bilgi aldığımız vatandaş gazetemize şu bilgileri verdi: “Hafta sonu ekmeğimizi alıp kahvaltı için sofraya oturduk ve ekmeği böldük ve gördüğümüze ne ben, ne de ailem inanamadık. Toplum olarak temel tüketim ürünlerimiz arasında bulunan ekmek temiz olması gereken gıdaların en başında geliyor. Hepimizin evine giren bu gıdanın içinden anlamsız ce garip cisimlerin çıkması kabul edilemez. Nasıl olur da çalışanlar hamur aşamasında bunu görüp fark edemez? Küçük bir parça değil, büyük bir metal çivi.
İNSAN SAĞLIĞI BU KADAR UCUZ OLMAMALI
İnsanların sağlığı bu kadar ucuz olmamalı. İnsan böyle bir durumla karşılaşınca ister istemez bundan sonra daha çok tedirgin oluyor ve her ekmek aldığımızda aklına bu durum geliyor.
Vatandaş olarak sadece ekmek değil, bu tür her işte çalışanların daha çok dikkat etmelerini, yetkililerin denetimlerini daha sık ve etkili bir şekilde yapmalarını istiyoruz” dedi.
Niğde Haber gazetesi olarak buradan yetkililere çağrıda bulunuyoruz; Bu ve buna benzer olayların son 1 yıl içinde bir kaç kez gerçekleşmiş olduğunu, Ramazan ayının da yaklaştığını hatırlatarak denetimlerin etkili ve net bir şekilde yapılması gerektiğini, caydırıcı cezaların uygulanmasını istiyoruz.
(İbrahim UGUN/Muhabir/Özel Haber)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA