Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-04-2021 15:28   Güncelleme : 05-04-2021 17:02

MEDAŞ istihdama önemli katkı

MEDAŞ istihdama önemli katkı

İstihdama sağladığı önemli katkılar için Niğde ve bölgesinde de elektrik dağıtım hizmeti veren Meram Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye (MEDAŞ) Konya İş-Kur İl Müdürü Emrah Keleş tarafından bir ziyaret gerçekleşti.  
Ziyarette MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yeşim Iğnak Koçak ve Personel İşleri Müdürü Osman Ümit Fazlıoğulları da hazır bulundu.
Ziyaret sırasında konuşan Konya İş-Kur Müdürü Emrah Keleş, MEDAŞ’ın istihdam anlamında önemli katkıları olduğuna işaret ederek; “Geçirdiğimiz bu zor dönemde, ülke ekonomisi ve toplumun refahı için çalışma hayatının devamlılığı, istihdamın sağlanabilir olması en önemli noktalardan biridir. MEDAŞ 2020 pandemi döneminde bölgemizde istihdama en çok katkıyı sağlayan şirketlerin başında gelmektedir. Özellikle bizimle yaptığınız başarılı iş birliği ve istihdama sağladığınız katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim” dedi.
UÇMAZBAŞ: KADROMUZA ÖNEM VERİYORUZ
MEDAŞ Genel Müdürü Erol Uçmazbaş ise İş-Kur İl Müdürüne ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederken; “Salgının tüm zorluklarına rağmen hizmet kalitemizden ödün vermeden aralıksız çalışmalarımıza devam ediyoruz. En önemli kaynağımızın insan kaynağı olduğunun bilinciyle kadromuza çok önem veriyoruz. Uzun vadeli düşündüğümüz için de 2020 yılındaki zorluklara rağmen kadromuza genç ve yetişmiş arkadaşları katmaya devam ettik. Bu süreçte bize her türlü desteği sağlayan Emrah Bey'e müteşekkiriz.  Kamu-özel sektör iş birliğini çok güzel gösterdiğimize inanıyorum. Bunda da en büyük pay şüphesiz Emrah Bey'indir. Devletimizin biz işverenlere sağladığı teşvikleri anlatmak için bizzat kendisinin gelmesinden dolayı da ayrıca çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
(MEDAŞ)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA