Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-04-2021 13:34   Güncelleme : 01-04-2021 13:37

Rektör Kar, tıp öğrencileriyle buluştu

Rektör Kar, tıp öğrencileriyle buluştu

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muhsin Kar, eğitim öğretime başlayan Tıp fakültesi öğrencilerini ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.
Tıp öğrencilerini, pandemi kapsamında alınan tedbirlere uygun olarak eğitim aldıkları sınıfta ziyaret eden Rektör Kar, öğrencilerin sağlığının kendileri için önemli bir konu olduğuna vurgu yaptı. Pandemi döneminde de olsa, öğrencilerin sağlık eğitimindeki hassasiyet sebebiyle akademik çalışmalarını fiziki ortamda sürdürmelerinin çok değerli olduğunu söyledi.
Rektör Kar, sağlık eğitiminin önemine de vurgu yaparak, Tıp Fakültesi’nin Niğde’ye ve bölgeye önemli bir katma değer sağladığını ifade etti ve fakültenin akademik ve fiziki anlamda gelişimini düzeyli bir şekilde sürdürdüğü belirtti. Pandeminin sönümlenmesi ile birlikte tüm akademik birimlerde yüz yüze eğitime başlama arzusunda olduklarını da aktaran Rektör Muhsin Kar açıklamasının sonunda tüm öğrencilere yeni eğitim öğretim döneminde başarılar dilerken Rektör Kar’a Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Üner Kayabaş, Tıp Fakültesi öğretim üyeleri de eşlik etti.
(NÖHÜ)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA