Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2021 09:36   Güncelleme : 30-03-2021 09:39

Mutlu Şahin İLKSAN seçimlerinde tekrar aday

Mutlu Şahin İLKSAN seçimlerinde tekrar aday

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı Necip Fazıl Kısakürek İlkokulu’nda görevli ve aynı zamanda Niğde İLKSAN (İlkokul Öğretmenleri Sağlık ve Sosyal Yardım Sandığı ) il delegesi olan Mutlu Şahin 3 Nisan 2021 Cumartesi günü Türkiye genelinde yapılacak olan İLKSAN ilçe temsilcisi seçimlerinde Niğde Merkez ilçe temsilciliğine tekrar aday olduğunu açıkladı.
TEMSİLCİ MUTLU ŞAHİN: EMANETİNİZ EMANETİMİZDİR
8. dönem Niğde il temsilcisi olan Mutla Şahin konuyla ilgili yaptığı açıklamada;  bizlerden olan beklentilerin farkındayız,  bu nedenle 9. dönemde adaylığımızı açıkladık. Sandığın gerçek sahibi olan İLKSAN üyelerinin sandığa gelerek sandık haklarına sahip çıkmalarını istiyoruz.  İLKSAN konusunda ‘Emanetiniz emanetimizdir’ diyerek hiçbir zaman sorumluluktan kaçmadık dedi. Bizler İLKSAN’ı güveninize layık bir şekilde yaşatarak büyüttük. 1996 yılında 3 milyon borcu olan, üyelerine bir maaş tutarındaki ikramiyeyi ödemekte zorluk çeken İLKSAN, bugün 2.1 milyar lira nakit, 3 milyar lira mal varlığına sahip olan, emekli üyesine 10 maaş tutarında ikramiye verebilen, yine üyelerine karşılıksız evlilik, doğum, cenaze, emeklilik, terör mağduriyeti, şehitlik, afet yardımı, ferdi hayat sigortası ve sağlık destek yardımları gibi toplam 10 kalem yardım paketi sunabilen bir sandık haline geldi. Yakın bir zamanda kanser hastası üyelerine hastalığın evresine göre 15 bin ila, 45 bin lira arasında sosyal yardım yapacaklarını belirten Şahin; her geçen gün büyüyor ve göz dolduruyoruz. Büyüdükçe yaptığımız sosyal yardımlar ve emeklilik yardımı da o oranda artıyor. Üyesine ikinci bir emeklilik maaşı verebilecek güce ulaşma noktasında emin adımlarla ilerliyoruz. Bu anlamda İLKSAN’da söyleyecek çok sözümüz var şeklinde konuştu. İLKSAN ilçe temsilciği seçimlerinde Niğde’de 7 ilçe temsilcisi seçileceğini belirten Mutlu Şahin,  Türk – Eğitim Sen olarak hazırladığımız seçimlerde ilçe temsilcisi arkadaşlarımızla İLKSAN’ın maceraya sürüklenmemesi için adayız dedi.
 Mutlu Şahin özellikle belirtmek istediğimiz bir konu var diyerek; 2016 İLKSAN seçimlerinde sandığı protesto ederek seçime katılmayan zihniyet, son seçimlerde İLKSAN üyelerinin seçimde sadece yüzde 26’sının oy kullandığını, bu seçime kayıtsız kalmayalım diyerek yanlış algı operasyonu yapmaktadırlar dedi. Biz şuna inanıyoruz ki; her üyemiz feraset sahibidir, gereken cevabı sandıkta vereceklerdir dedi. Son olarak il temsilcisi Şahin tüm sandık üyelerinin desteklerini beklediklerini söyleyerek, seçimlerin şimdiden başta ülkemize olmak üzere tüm sandık üyelerimize ayırlı olmasını diledi.
TÜRK EĞİTİM SEN ADAYLARI
İl Temsilcisi :
Mutlu Şahin, Veli Hayta
Altunhisar: Mehmet Göçer
Bor: Ahmet Yasin Özçelik
Çamardı: Yahya Çimen
Çiftlik: Turhan Sakarya
Ulukışla: Abdulkadir Ak
(İbrahim UGUN / Muhabir/Özel Haber)

 

 

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA