Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-03-2021 16:10

Gaziler Derneğinde güven kongresi

Gaziler Derneğinde güven kongresi

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şubesi 4. Olağan Genel Kurulu geçtiğimiz gün gerçekleşirken mevcut Başkan Ramazan Yıldız yeniden seçildi.
Ramazan Yıldız kongrenin ardından yaptığı açıklamada; “Değerli Şehit Ailelerimiz Kahraman Gazilerimiz 2012’den 2021 Yılına kadar yaklaşık 10 yıldır Derneğimize ve üyelerimize hizmet etme dışında hiç başka bir gayesi olmayan Değerli Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla yeniden bu onurlu görevi üstlendik 10 yıldaki sıkıntılarımızı atlatma yoluna girdik ancak önümüzdeki yıllarda çok daha aktif ve faaliyetler içeren bir içerikle sizlere hizmet etmeyi temenni ediyorum.  Bu süreçte şahsıma her türlü desteği veren başta yönetim kurulu ve denetim kurulu Disiplin kurulu üyelerimize, tüm Dernek Üyelerine, teşekkürü bir borç bilirim. Genel Kurulumuza Katılan Başta Divan Heyetinde bulunarak Kongremizin Sağlıklı bir şekilde yürütülmesine katkıda bulunan Emniyet Güçlerimize divan kuruluna ve ilçelerden köy ve kasabalardan gelerek genel kurulumuza katılarak derneğimizi onurlandıran siz değerli Şehit ailelerimize ve kahraman gazilerimize ailelerine Genel Başkanımız Mustafa Işık ve yönetimine Niğde halkına teşekkür ederken pandemi nedeniyle derneğimizin dışında denetleme görevini yapan dernekler müdürlüğüne sahsım ve yönetim kurulum adına teşekkür ederim” diye konuştu.
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şubesi yeni yönetim kurulu ise şu şekilde oluştu:
Yönetim Kurulu Üyeleri:
Başkan Ramazan Yıldız, Başkan Yardımcısı Ahmet Kızıl, Sekreter Osman Baki, Sayman Ziya Ceylan, Halkla ilişkiler Ömer Kara, Denetim kurulu başkanı Hasan İpek.
Denetim Kurulu Üyeleri:
Ali Akbaş, Sedat Özdin.
Disiplin Kurulu üyeleri:
Hasan Apaydın, Disiplin kurulu üyesi Sibel Altuntaş ve Bayram Erden.
(İbrahim UGUN/Muhabir)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA