Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-03-2021 13:28

KOP Başkanı’ndan Özdemir’e ziyaret

KOP Başkanı’ndan Özdemir’e ziyaret

Niğde’nin de içerisinde bulunduğu Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin Niğde’de birtakım ziyaretlerde bulunurken, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i de makamında ziyaret etti.
Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, AK Parti Niğde milletvekilleri Yavuz Ergun ve Selim Gültekin’inde beraberinde olduğu ziyarette KOP Başkanı Mahmut Sami Şahin’i yeni görevinden dolayı tebrik ederek başarılar dileyen Başkan Özdemir, Niğde’de hayata geçirilen projeler ve KOP İdaresi tarafından yapılan desteklemeler hakkında bilgi aldı.
PROJELER İÇİN BAZI KARRALAR ALINDI
Ziyarette Niğde’ye yapılacak projeler ve çalışmalarla ilgili kararlar alınırken, Niğde Belediyesi’nin hayata geçirmeyi planladığı çeşitli projelere ilişkin konularda masaya yatırıldı. Ziyaretle ilgili olarak konuşan Başkan Özdemir; “Şehrimiz için planladığımız çok güzel projeler var ve her birini en kısa zamanda hayata geçireceğiz” dedi ve KOP İdaresi’nin bölge için önemini vurguladı. Bölge kalkınması için her zaman KOP ile iş birliği içerisinde olduklarını belirten Özdemir, bu iş birliğinin artarak devam etmesi temennisinde bulundu.
ŞAHİN NİĞDE’DEKİ İLGİDEN MEMNUN KALDI
Niğde’ye duyduğu ilgiden ve kendisi için öneminden bahseden KOP Bölge Kalkınma İdaresi Başkanı Mahmut Sami Şahin Niğde’de ufuk projelerini hayata geçirmek için KOP olarak ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
(Niğde Belediyesi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA