Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-03-2021 18:00

Enerya Gaz'dan dönüşüm için destek

Enerya Gaz'dan dönüşüm için destek

Enerya Doğalgaz, dönüşüm programı kapsamında maddi sıkıntı yaşayan aboneler için klay lık sağlarken, 2021 yılı için yeni hedeflerini açıkladı.
Türkiye’nin en yaygın doğal gaz dağıtım şirketlerinden ve Niğde bölgesinde de dağıtım hizmeti veren Enerya Kapadokya Gaz A.Ş. yazılı bir açıklama yaparak; Nevşehir ve Niğde’de İç Tesisat Firma Temsilcileri ile pandemi önlemleri kapsamında, online ortamda bir araya geldi ve hem 2020 yılını değerlendirdi 2021 yılı planlarına dair açıklamalarda bulundular.

Geçtiğimiz günlerde, hizmet bölgesi olan 10 ilde, Vakıfbank ile iş birliği yaparak başlattığı dönüşüm kampanyasını, yetkili iç tesisat firma temsilcileri ile paylaşan Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, bu kampanya kapsamında hedeflerinin; doğal gaz dönüşümünde mali sıkıntı yaşayan aboneler için 36 ay vade avantajı ile kolaylık sağlamaya devam etmek olduğunu duyurdu.
Enerya Kapadokya Gaz A.Ş İşletme Müdürü Özenç Gezgin ve Enerya’nın farklı birim yöneticilerinin katıldığı toplantıda, 2020 yılının değerlendirmesi yapılırken; 2021 yılı hedefleri ve 36 ay vadeli doğal gaz dönüşüm kampanyasının detayları da aktarıldı.
Ayrıca; Enerya Kapadokya Gaz A.Ş’nin firma temsilcilerinden beklentisinin hem operasyonel süreçlerde müşteri memnuniyetine odaklanılması hem de başvuru aşamasından sonra gerçekleştirilen abonelik ve tesisat işlemlerinin hızlandırılması olduğu dile getirildi. Toplantıda, Enerya Kapadokya Gaz A.Ş’nin hizmet bölgelerinde yaşayan konut sahiplerinin, doğal gaz konforuna kavuşması için 36 aya varan vade ayrıcalıklı Vakıfbank Kredisi kapsamındaki ‘Doğal Gaz Dönüşüm’ kampanyası ve mart sonuna kadar devam edecek olan ‘Abone Bağlantı Bedeline 10 Taksit’ kampanyası ve farklı olanaklar sunarak 2021 yılında 11 bin haneye daha ulaşma hedefi üzerinde duruldu.
2021 yılına ait; abone hedeflerini firma temsilcileriyle paylaşan Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, hizmet bölgelerindeki şehirlerde yeni yatırımların gerçekleşeceğini ve yeni hatlarla beraber yeni mahallelerin de doğal gazla buluşturulacağını duyurdu. Kampanya ve yeni aboneliklere yönelik iletişim stratejileri üzerine çalıştığını ifade eden Enerya Kapadokya Gaz A.Ş, 2020 yılını kapsamlı olarak değerlendirirken; gelecek dönemde üzerinde çalışılacak yeni projeler hakkında da ön bilgilendirmede bulundu.
(Enerya Kapadokya Gaz A.Ş)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA