Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2021 15:52   Güncelleme : 22-03-2021 15:55

Hizmet-İş'ten Karaatlı’da bir ilk

Hizmet-İş'ten Karaatlı’da bir ilk

Hizmet-İş Sendikası Niğde Şubesi ile Karaatlı Belediyesi Personel Limited Şirketi arasında 3 yıllık toplu İş sözleşmesi karşılıklı görüşmeler ile imza altına alınırken bu sözleşme ise ilk kez yapılmış olma özeliği taşıyor.
Günlük ücretlerde ve sosyal yardımlarda önemli derecede iyileştirmeleri kapsayan toplu iş sözleşmesinin imzalanmasının ardından açıklama yapan Karaatlı Belediye Başkanı Emin Yılmaz: “İşçilerimiz belediyemizin yapı taşlarını oluşturmaktadır. Onların emekleri ve gayretleri ile birlikte belediyemiz günden güne iyiye gitmektedir. İmkanlarımızın el verdiği ölçüde işçi arkadaşlarımız için güzel bir sözleşme olması için elimizden geleni yaptık. İmzalanan toplu iş sözleşmesinin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.
Hizmet-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel ise; “İmzaladığımız toplu iş sözleşmelerine bir yenisini eklemenin mutluluğu ve gururu içerisindeyiz. İşçi kardeşlerimiz için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösterdik. Belediyemizin imkanları dahilinde ve Belediye Başkanımız Emin Yılmaz’ın uzlaşmacı tavrıyla güzel bir sözleşme daha imzaladık. İşçi kardeşlerime ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun” derken tebriklerini de iletti.
(Hizmet-İş Sendikası)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA