Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2021 13:20

Ulukışla’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Ulukışla’dan Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ulukışla İlçe Başkanı Hüseyin Toker ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri TBMM’de ilk olarak Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer’i, ardından Gürer ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na bir ziyaret gerçekleşti.
CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, ziyarette Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na, Ulukışla ilçesinin coğrafi, ekonomik ve sosyokültürel özellikleriyle ilgili bilgi aktardı. Niğde’nin 5 ilçesinden biri olan Ulukışla’nın doğa güzellikleri yanında dünyaca ünlü kirazıyla meşhur olduğunu vurgulayan Gürer, ilçenin önemli simgelerinden biri olan Bolkar Dağlarının özellikleriyle ilgili de bilgi iletti.
SORUNLARINI İLETTİLER
CHP Ulukışla İlçe Başkanı Hüseyin Toker ise yaptığı konuşmada Genel Başkan Kılıçdaroğlu’nun ilçenin sorunlarını iletirken, ilçesinin demiryolu ve karayolu merkez noktalarından olmasına karşın yeterince gelişemediğini ve sorunlarına çözüm getirilmediğini de ifade etti. Bölgede madenlerin işlenmesi ile değer bulduğunu ancak ilçenin işçi temini dışında kaynaklarından oluşan faydadan gerekli faydayı sağlayamadığını ve başta Öküz Mehmet Paşa Kervansarayının Tarihi eserlerinin yeterli ilgiyi göremediğini belirtti.
KILIÇDAROĞLU’NU ULUKIŞLA’YA DAVET ETTİLER
Toker ziyareti sırasında Kılıçdaroğlu’nu Ulukışla’ya davet etti. Kılıçdaroğlu da Ulukışla’ya gelmekten mutluluk duyacağını belirterek, CHP heyeti aracılığıyla tüm Ulukışlalılara selamlarını iletti.
(Haber Merkezi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA