Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 12:03

AK Parti heyeti Ankara’da

AK Parti heyeti Ankara’da

AK Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç, Milletvekilleri ile Belediye Başkan’ları Ankara’da Genel Merkez, Gençlik Spor Bakanlığı ve Milli Savunma Bakanlıklarına bir dizi ziyaretlerde bulunarak Niğde ile ilgili konuları görüştü.
İl Başkanı Ömer Kılıç, Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Niğde Milletvekili Eczacı Selim Gültekin, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, Bor Belediye Başkanı Serkan Baran’ın katıldığı heyet ziyaretleri sırasında hedeflerini de anlattılar. Düzenlenen ziyaretlerde çok verimli görüşmeler gerçekleştirdiklerini vurgulayan İl Başkanı Kılıç; Genel Merkezimizde gerçekleşen kongrelerimizden sonra yeni görevlerine başlayan Kadın Kolları Başkanımızı ve Gençlik Kolları Başkanımızı ziyaret ettik. Ziyaret de 2023 ve 2053 vizyonlarımızı, gelecek seçimlerde yapacağımız çalışmaları konuştuk. AK Parti ailesi olarak hedeflerimize durmadan, yorulmadan tüm teşkilatımızla birlikte Niğde’miz adına tüm gayretimizle çalışacağımızın sözünü verdik.’’ şeklinde konuştu.
Daha sonra Gençlik Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile görüşmelerine devam eden heyet, Niğde’de devam eden ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında istişare de bulundu. Projeler hakkında bire bir görüşme sağlayan heyet Bakanların Niğde’ye gösterdikleri yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti.
(Haber Merkezi)


 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA