Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 11:57

Başkan Özdemir’den Huzurevi’ne ziyaret

Başkan Özdemir’den Huzurevi’ne ziyaret

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle bir mesaj yayınlayarak; “Büyüklerimiz; geçmişimizi geleceğe taşıyan, yarınlarımızı kuran, millet olma bilincinin tarih sayfalarını dolduran çınarlarımız olarak, kültür ve medeniyetimizin en değerli taşlarıyla süslenmiş baş tacımızdır” dedi. Başkan Özdemir ve Eşi daha sonra Bor Huzurevi sakinlerini ziyaret ettiler.
Yeni nesillerin milli ve manevi değerlere sahip gençler olarak yetiştirilmesinde büyük katkıları olan değerli büyüklerimize göstereceğimiz hürmet, aynı zamanda bir ahde vefa olacağının da altını çizen Başkan Özdemir mesajında şu sözlere yer verdi: “Toplumumuzun en önemli değerlerinden biri yaşlılarına karşı gösterdiği sevgi ve saygıdır. Ne mutlu ki, bizler millet olarak saygıdeğer büyüklerimizi asla yük olarak görmeyen, bilakis onların varlıklarından mutluluk duyan, onlara hak ettikleri ilgi, saygı ve hürmeti gösteren bir kültür ve geleneğe sahibiz. Bizlere zamanında kol kanat geren, vatanına ve milletine bağlılıkla çalışan bu güzide insanlar, ömürlerinin bu hassas evresinde ilginin, sevginin ve saygının en büyüğünü hak etmektedir. Bu salgın döneminde her yaşlının daha çok aranmaya, daha çok bakıma, daha çok ilgiye ihtiyacı var. Yüksek risk altındaki bu kişilerle yaşayanların ve onları ziyaret edenlerin onları virüsten korumak için önlemlerini almaları gerekir. Sevginin en güzeline layık, saygıdeğer büyüklerimizin Yaşlılar Haftası'nı kutluyor, kendilerine uzun, sağlıklı ve hayırlı ömürler diliyorum.”
ÖZDEMİR: BÜYÜKLERİMİZ BAŞIMIZIN TACIDIR
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir Dünya Yaşlılar Günü nedeniyle Belediye Başkanı Emrah Özdemir; eşi Duygu Özdemir, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Harun Koca ve Bor Huzurevi Müdürü Cemil Öztürk ile birlikte Bor Belediyesi Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Değerli eşim, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürümüz ve Kurum Müdürümüz ile birlikte Pandemi zamanında istediğimiz organizasyonları yapamıyoruz ama sizlere bu hafta vesilesi ile kısa bir selam vermek istedik. Hem de talepleriniz olursa onları da alalım ve bugünün vesilesiyle bir arada olalım dedik. Gönül ister ki sizlerle daha çok vakit geçirebilelim daha farklı organizasyonlar yapalım ama maalesef pandemiden dolayı yapamıyoruz. Sizlere sağlıklı, sıhhatli, huzurlu, uzun ömürler diliyorum. Mutlu bir şekilde güzel, sağlıklı günlerde çok daha güzel etkinliklerle bir araya geliriz inşallah. Aslında sizleri sadece böyle haftalarda değil sürekli hatırlamak lazım hatırlamaya da çalışıyoruz ama bizim de eksik kaldığımız noktalar oluyor. Sizleri gördük gerçekten çok mutlu olduk. Sizlerin duasını almak bizler için çok önemli, dualarınız ile bu memleket ayakta duruyor ve sizlerin sayesinde bizler bu memleketi idare edebiliyoruz. O yüzden destekleriniz ve dualarınız bizim için çok önemli bunun içinde elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışacağız. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” diye konuştu.
(Niğde Belediyesi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA