Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2021 11:46

Protokol'den Gaziler Derneği’ne ziyaret

Protokol'den Gaziler Derneği’ne ziyaret

Çanakkale Zaferinin 106. Yılı ve 18 Mart Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Niğde Şubesi Niğde protokolünden isimleri misafir etti.
Ziyaret sırasında Harp Malulü Gaziler ve Şehitler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği’nin önemli bir misyonu yerine getirdiğine değinilirken Niğde Belediyesi tarafından kendileri için tahsis edilen bina için ise teşekkür ettiler.
Derneğe gerçekleştirilen ziyarette Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, AK Parti Niğde İl Başkanı Ömer Kılıç, protokol üyeleri, Şehit aileleri ve gaziler yer aldı.
Sivil toplum örgütleri içinde en değerli derneklerden birinin de Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği olduğunu belirten Başkan Özdemir; Vatan için evlatlarını, eşlerini, kardeşlerini feda eden şehit ailelerinin fedakarlıklarının hiçbir zaman unutulmayacağını ve her zaman destek olacaklarını belirterek, Niğde Belediyesi olarak şehitliğin içerisinde derneğe tahsis edilen binanın da hayırlı olmasını diledi. Ziyarette konuşan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Ramazan Yıldız, Niğde Belediyesi tarafından kendilerine tahsis edilen binanın amacına uygun olduğunu, en büyük ihtiyaçlarının bu şekilde giderildiğini belirterek Başkan Özdemir'e şehit aileleri ve gaziler adına teşekkürlerini sundu.
(Niğde Belediyesi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA