Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-03-2021 15:32   Güncelleme : 16-03-2021 15:37

NESOB'tan bir protokol daha

NESOB'tan bir protokol daha

Niğde Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (NESOB) ile Türkiye İş Bankası A.Ş. arasında iş birliği protokolü imzaladı. İki kurum arasında imzalanan anlaşma ile NESOB2a kayıtlı üyeler Türkiye İş Bankası’nın kendilerine özel sunduğu 6 aya kadar anapara ve faiz ödemesiz 1.55 faiz oranı ve yüzde 0.5 masrafla, 250 bin liraya kadar 36 ay vadeli aylık taksit ödemeli krediden yararlanabilecek.
İş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Türkiye İş Bankası Niğde Şube Müdürü Selçuk Aydın şöyle konuştu; “Günün ihtiyaç ve gerekliliklerine uygun ürün ve çalışmalarımız ile Türkiye İş Bankası olarak Türkiye’nin Bankası sloganıyla esnafımızın hayatını kolaylaştıracak adımlar atabilmek hayatı kolaylaştırmak anlayışla, Niğde Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği ile yaptığımız işbirliği kapsamında Eğitim, restoran, ve bakkal sektöründe faaliyet gösteren Oda üyelerine; 6 aya kadar ana para ve faiz ödemesiz 1,55 faiz oranı ve %05 masrafla 250.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli Aylık Taksit Ödemeli Ticari Kredi avantajı sunuyoruz. Sektörel uzmanlığımızdan aldığımız güçle müşterilerimizi yeni kredi modellerimiz, ürün ve hizmetlerimiz ile tanıştırmaya devam edeceğiz” dedi.
Konuyla ilgili olarak değerlendirme yapan NESOB Başkanı Alim Yeşil Esnaf ve Sanatkarın her zaman yanında olduklarını, bundan sonra da faydalı  olacak her türlü girişimlerin yapılacağını belirterek Türkiye’nin Bankası Türkiye İş Bankası Niğde Şubesi ile yapılan işbirliği protokolünün camiamıza faydalı olacağı düşünceleri ile hayırlı uğurlu olmasını diledi.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA