Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-03-2021 11:47

Tıp fakültesi akademisyenlerine teşekkür belgesi

Tıp fakültesi akademisyenlerine teşekkür belgesi

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Dönem Koordinatörlüğü yapmış olan tüm akademisyenlere Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar tarafından teşekkür belgesi verildi.
Üniversitenin Rektörlük toplantı salonunda pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirilen ve Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Üner Kayabaş ve Dekan Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Selim Çınaroğlu'nun da katıldığı törende, Rektör Prof. Dr. Muhsin Kar, Başkoordinatör Dr. Öğr. Üyesi Kürşad Ramazan Zor’a, Dönem 1 Koordinatörü Doç. Dr. İsmail Sarı’ya, Dönem 2 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Dilara Fatma Balı’ya, Dönem 3 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Caner Özbey’e, Dönem 4 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Sinan Sarı’ya, Dönem 4 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Çiğdem Samancı Tekin’e, Dönem 5 Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Halil İbrahim Akçay’a ve Dönem 6 Koordinatörü Dr. Örğ. Üyesi Esra Cihan’a teşekkür belgeleri verildi.
Törende açıklamalarda bulunan Rektör Kar ise; Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin gelişimine ve tıp eğitimine sunmuş oldukları özverili katkılar dolayısıyla akademisyenlere tek tek teşekkür etti ve bundan sonraki çalışmalarınızda başarılar dilerken tüm sağlık çalışanlarının da 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladı.
(Haber Merkezi)

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA