Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-03-2021 18:13

Başkan Yenel mazbatasını aldı

Başkan Yenel mazbatasını aldı

Hizmet-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel mazbatasını aldı. Hizmet-İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen genel kurul sonrası mazbatasını alarak yeniden görevine başladı ve bir teşekkür mesajı yayımladı.
Geçtiğimiz gerçekleştirilen Hizmet-İş Sendikası Niğde Şube Başkanlığı 1. Olağan Genel Kurulu’nda delegelerin salt çoğunluğunun oylarını alarak Niğde’de Hizmet-İş sendikasının ilk seçilmiş başkanı olan Kadir Yenel, Niğde İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını yönetim kurulu üyeleri ile birlikte aldı. Başkan Yenel; “4 Mart tarihinde gerçekleştirdiğimiz seçimle beni bu göreve layık gören delege arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Ben ve yönetim kurulumuz dün olduğu gibi bugünden sonra da üyelerimiz için en iyisini yapma gayreti içinde olacağız. Rabbim çıktığımız bu kutlu dava da bizleri utandırmasın inşallah” dedi.
TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ
Başkan Yenel mazbatasının aldıktan sonra teşekkür mesajı yayımladı. Kadir Yenel mesajında; “Genel kurulumuza video konferans yoluyla katılan Genel Başkanımız Mahmut Arslan başta olmak üzere, Genel  Başkan yardımcılarımız Halil Özdemir ve Mehmet Keskin’e, Genel Merkez Kadın Komite Başkanımız Hatice Ayhan’a, genel merkez  yöneticilerimize ve genel merkez personelimize, Kayseri Şube Başkanımız Serhat Çelik’e, Adana Şube Başkanımız Abdurrahman Yücel’e, Kırşehir Şube Başkanımız Hızır Gürler’e, Aksaray Şube Başkanımız Yasin Emekli’ye , Niğde Belediye Başkanımız Emrah Özdemir’e, Ak Parti İl Başkanımız Ömer Kılıç’a, İl Genel Meclis Başkanımız Bülent Küçüktuna’ya, Aktaş Belediye Başkanımız Erdoğan Şevenk’e, Niğde Kızılay Başkanımız Kemal Gençoğlu’na, Niğde Şehit Aileleri  Derneği Başkanımız Ömer Demir’e, Niğde Sakatlar Derneği Başkanımız Songül Çalışkan’a, Özsağlık-İş Sendikası Niğde İl Başkanımız Kevser Çevik’e Özorman-İş Sendikası Niğde İl Başkanımız Şenol Aybek’e, İş-Kur Niğde İl Müdürümüz Ali Bingül’e, Bem-Bir-Sen Niğde Şube Başkanımız Ergun Yılmaz’a, Birlik Haber-Sen Niğde İl Başkanımız Naci Şenol’a, Enerji Bir-Sen Niğde İl Başkanımız Vedat Demir’e, Toç-Bir-Sen Niğde İl Başkanımız Şenol Şahin’e, katılan diğer tüm misafirlerimize, üyelerimize ve delegelerimize sonsuz teşekkür ederim.  4 Mart tarihinde gerçekleştirdiğimiz 1. Olağan Genel Kurulumuz ile üyelerimizin bize duyduğu güven ve yüklediği sorumluluk bilinciyle göreve başlamış bulunuyoruz. Genel kurulumuz sendikamıza, ilimize, üyelerimize hayırlı uğurlu olsun” sözlerine yer verdi.  
(Haber Merkezi)

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA