Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-02-2021 11:40   Güncelleme : 23-02-2021 17:04

Sokak hayvanları unutulmadı

Sokak hayvanları unutulmadı

Niğde Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından zorlu kış şartlarında yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için şehrin muhtelif yerlerine mama bırakıldı.
Niğde Belediyesi sadece kış mevsiminde değil yılın her zamanında sokak hayvanlarını korumaya devam ediyor. En modern şartlarda hizmet veren hayvan barınağında 7-24 nöbetçi veteriner hekim gözetiminde hasta ve sakat canlarımıza bakılıyor ve tedavileri uzman personeller tarafından gerçekleştiriliyor.
Sokak hayvanlarımızı unutmayalım
Belediye Başkanı Emrah Özdemir konu ile ilgili yaptığı açıklamada “Bütün ekibimizle şehrimizin dört yanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Sahadayız ve sahada olmaya devam edeceğiz. Aynı zamanda sokak hayvanlarımızı unutmadık ve onların bu zor şartlarda yaşamlarını devam ettirmeleri için gereken çalışmaları yapıyoruz. Halkımızdan bu konuda duyarlı olmalarını ve bir kap yemek bir kap su ile destek olmalarını bekliyoruz. Şunu unutmayalım ki biz yerdekilere merhamet edersek göktekilerde bize merhamet ederler. Ayrıca konuyla ilgili olarak 0552 132 51 51 numaralı hattımız vatandaşlarımızın sokak hayvanlarıyla ilgili her türlü istek ve talebe açıktır” dedi.
(İHA)NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA