Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 16:30

AK Gençler Baloğlu ile devam dedi

AK Gençler Baloğlu ile devam dedi

AK Parti Niğde 6’ncı Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi, oldukça heyecan dolu bir organizasyon ile tamamlanırken, mevcut Başkan Avukat İbrahim Baloğlu bu göreve yeniden getirildi.
Niğde Kültür Merkezinde kongrede seçime tek aday olarak giden İbrahim Baloğlu Gençlik Kolları başkanlığına seçilerek güven tazelemiş oldu.
Kongreye katılan herkese ayrı ayrı teşekkür eden ve kongrede konuşan Av. İbrahim Baloğlu; “Bu can bu bedende olduğu müddetçe ‘Biz ancak rükûda eğiliriz’ diyen liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ardından yürüyerek, kapı-kapı dolaşarak, yeni nesillere özünde Allah rızasına ulaşmak olan davamızı anlatarak çalışacağız” dedi.
Genç Başkan Baloğlu Konuşmasının devamında ise şu sözlere yer verdi: “Bizlere her daim güvenen ve birlikte çalışmaktan gurur duyduğumuz genel merkez yöneticilerimiz, il başkanımız, milletvekillerimiz, belediye başkanımız, il genel meclis başkanımız ve ak gençlik teşkilatımın her bir ferdine de şükranlarımı sunuyorum”
Kongreye, Ak Parti Niğde Milletvekilleri, Genel Merkez temsilcileri, Niğde Belediye Başkanı, il, ilçe ve belde teşkilatlarından temsilciler de katıldı.
Baloğlu’nun listesinde yer alan Yönetim Kurulu üyeleri ise şöyle: “ Yunus Emre Şentürk, Necmettin Aktaş, İbrahim Göktuğ Giray, Erdinç Dönmez, Halit Mert Erez, Onur Olca, Ali Koçyiğit, Rabia Boran, Yasin Erdoğan, Hatice Gül Aytaş, Merve Yalçın, Muhammed Abdulbaki Balcı, Rabia Karacaer, Mehmet Haluk Dağ, Emirhan Orhan, Furkan Dibek, Abdullah Yüksel, Ahmet Alas, Yusuf Songur, Umut Hakan Özdemir, Arda Arısoy, Ayşe Çekinmez, Ahmet Yasin Koç, Eren Çetinkaya, Veli Kızıldeniz, Furkan Güler, Yusuf Çelenkoğlu, Hasan Toktay, Abdullah Songur, İsmail Bozbıyık, Çağlar Duymaz, Merve Eryaman, Ömer Yücel, Yakup Songur, Halil İpek, Onur Açıkel, Burcu Ünsal, Saliha Koyuncu Sefa Altınyüzük.
Gençlik Kolları Büyük Kongre Delegeleri listesinde ise İbrahim Baloğlu, Mustafa Özdemir, Yunus Emre Şentürk, Erdinç Dönmez, Yasin Erdoğan, Abdullah Yüksel yer aldı.
(İbrahim UGUN/Muhabir)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA