Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 15:45   Güncelleme : 22-02-2021 15:47

Gültekin gençlere seslendi: Başaracağız!

Gültekin gençlere seslendi: Başaracağız!

AK Parti Niğde 6. Olağan İl Gençlik Kolları Kongresi’nde konuşma yapan Niğde Milletvekili Selim Gültekin gençlere seslenerek: “Sizlerin coşkusu, heyecanı, enerjisi bizlere ayrı bir mutluluk veriyor. Çok zor zamanlardan geçiyoruz ama her zaman şunu biliyoruz ki; kim var deyince sağına soluna bakmadan, ben varım diyen ak gençliğimiz var. İstiklal marşımız biliyorsunuz korkma ile başlıyor. Gençlerimiz korkmayacaklar, özgüveni yüksek, donanımlarıyla beraber inşallah Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere gösterdiği hedeflere emin adımlarla birlikte yürüyeceğiz” dedi.
Ne mutlu ki varlığınızla ülkemizin bugünlerine güç katan, yarınları için de güven veren gençlik, sizlersiniz” diyerek konuşmasına devam eden Gültekin: “Biz sizlerle beraber daha çok yollar yürümeye devam edeceğiz inşallah. Sayın Cumhurbaşkanımızın bizlere çizdiği istikamet doğrultusunda 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini sizlerle beraber gerçekleştireceğiz. İşte bu nedenle, her geçen gün daha fazla çalışmalı, daha güçlü olmak zorundayız.
GENÇ NÜFUS
Geleceğimizin teknolojisini üretecek, Türkiye'mizi gelecekteki hedeflerimize götürmek için yeni hikâyelerimizi sizler yazacaksınız. Bizim size güvenimiz tam. AK Partimiz 11 milyon üye sayısıyla Türkiye’nin en fazla üyeye sahip partisidir. Aynı şekilde 1 milyonu aşan genç ve 5 milyonu aşan kadın üye sayısıyla da bu alanlarda da rakipsiz durumdayız. Ama bu rakamlar yeterli değil, daha çok üye yapmak, daha çok genç kardeşimize dokunmak ve ilk defa oy kullanacak genç kardeşlerimize ulaşmak için çalışmaya devam edeceğiz.
UZAY VİZYONU
AK Parti iktidarı döneminde, milletin hayallerini süsleyen projeleri, yatırımları hayata geçirdik diyen Milletvekili Gültekin: “Bazılarının hayal bile edemediği projelere imza attık. İşte bunlardan biri de Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Türkiye’nin Uzay Vizyonu’dur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte dijitalleşmenin hızla artığı bu çağda, uzay çalışmalarının Türkiye’nin geleceği için çok önemli olan bu projeye katkı sunmak bir yana tebrik etmeye bile yanaşmayan bir muhalefet var. Biz onları çok iyi tanıyoruz. Bu hükümet, dünyanın en iyi işini de yapsa bizim bu hükümeti alkışlayacak halimiz yok. Diyen bir anlayış, bir zihniyet var. Ama biz onlara cevabımızı sizlerle birlikte sandıkta vereceğiz. Yine bazıları Türkiye’nin kalkınmasına yönelik her projeye, her fikre takoz oluyorlar… Bu zihniyete karşı biz; uzaya da gideceğiz, yeni şehir hastaneleri de inşa edeceğiz, köprüler yapacağız, oto yollar yapacağız, barajlar yapacağız, gençlerimizin iş sahaları için yeni OSB’ler kuracağız.  Milletimizin ihtiyaç duyduğu tüm projeleri hayata geçirmek için gece gündüz demeden bizlerde sizlerle beraber çalışmaya devam edeceğiz. Biz; bugün de omuz omuzayız, yarında omuz omuza olacağız... Bu güne kadar ne başardıysak hep beraber, birlik için de başardık. Bundan sonrada yapacağımız bütün hizmetleri de hep birlikte yapacağız, başaracağız.
GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
Bizler de genç kardeşlerimizin her zaman yanındayız. Gençlerimizin daha iyi ortamlarda spor yapabilmeleri için Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 50 milyon maliyetli yeni Stadyumumuzu ve Niğde’mize yakışacak kapalı spor salonumuzu yakında ilimize kazandıracağız. Yapımını tamamladığımız 2.500 kişilik spor salonumuzu da yakında hizmete açacağız. Bu yatırımların hepsi gençlerimiz için. Gençlerimizin her zaman emrindeyiz. Siz isteyin biz yapalım” diye konuştu.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA