Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 15:43

Emrah Başkan’dan vefa

Emrah Başkan’dan vefa

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, kendisine şiir yazan emekli Ali Yılmaz’ı evinde ziyaret ederek teşekkürlerini sundu.
Başkan Özdemir, kendisi için yazılan şiir den dolayı Ali Yılmaz’ı i ziyaret ederken şiirin sahibi Ali Yılmaz, Başkana kemanıyla beklenmedik bir sürpriz yaptı.
Evinde keman eşliğinde ‘Niğde Bağları’ türküsünü seslendiren Yılmaz, başkan Özdemir’in ta kdirini alırken Başkan Özdemir yaptığı açıklamada Niğde bağları türküsünü keman eşliğinde ilk defa dinlediği ve çok sevdiğini söyledi ve şöyle devam etti: “Çok değerli Ali amcamın sohbetine, nasihatine, duasına ve güzel sesine nail olduk. Kendisi kemanda olduğu kadar kalemde de maharetli. Kendisi bana bir şiir yazıp mutlu etmişti, bizde kendisini ziyaret ederek sohbet ettik. Hemşerilerimizden bir 'Allah razı olsun' cümlesini duyabilmek bizler için en büyük hediye oluyor.  Ali Amcamın ağzına, yüreğine, kalemine sağlık.”
Başkanı Emrah Özdemir’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren şiirin sahibi Ali Yılmaz ise, başkan Özdemir’e teşekkür etti.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA