Advert
YAŞAM
Giriş Tarihi : 11-02-2021 12:45

Blue Diamond ile en özel hediye seçimleri

Blue Diamond ile en özel hediye seçimleri

 

Kadınlar hayatımızdaki en özel varlıklardır. Bazen bir anne ya da kardeş olurken, bazen çok yakın bir arkadaş ya da dost olan kadınlar çoğu kez bir eş ya da sevgili olurlar. Her hali ile hayatımızın en özel ve anlamlı varlıkları olan kadınlar için planlanmış olan birçok özel gün vardır. Ve bu özel günlerde kadınları hatırlamak ve onları mutlu etmek çok önemlidir.

Bir sevgililer gününde ya da anneler gününde kadınlar hep hatırlanmak isterler. Ya da doğum günlerinde veya Dünya kadınlar gününde onları unutulmadıklarını göstermenin çok güzel yolları olacaktır. Bu yolların en güzeli ise elbette Blue Diamonddan geçmektedir.

Özel günlerde kadınlara vermek için akla gelen ilk hediye hiç şüphesiz mücevherlerdir. Blue Diamond bünyesinde, herkese hitap edecek sayısız mücevhere yer verilir. Pırlanta yüzük, kolye, küpe, bileklik, alyans, setler ve diğer değerli taşlarla hazırlanmış en özel takılar, marka güvencesinde müşterilere sunulan başlıca kategorilerdir. Burada yer alan her bir parça, karşı tarafa olan sevginizi göstermeye yardımcı olur.

Özellik el aşkın temsilcisi olan alyans ve tektaş pırlanta yüzük, mücevher konusunda en fazla talep gören ürünlerdir. Bu bağlamda pırlanta yüzük kategorisinde; tamtur, yarımtur, tria, tektaş ve beştaş yüzükler arasından tercih yapmak mümkündür. Özellikle evlilik teklifinde bulunurken ya da yıldönümü kutlarken size Blue Diamonddan daha iyi ne eşlik edebilir ki!

Blue Diamond kalitesi

Blue Diamond iç pazardaki en büyük pırlanta üreticisidir. 2004 yılında sektörde toptancı olarak işe başlayan marka bugün üretmiş olduğu tüm ürünleri hem ülkemizde hem de Avrupa pazarında satışa sunmaktadır. kadınlara pırlanta denildiğinde akla ilk gelen marka olarak bilinen Blue Diamond her zaman kaliteli ve şeffaf bir ürün portföyüne sahiptir.

Blue Diamond tesislerinde üretilen online satış mağazası dahil tüm mağazalarında satışa sunulan tek bir parça pırlanta bile kesinlikle hatasız ve kusursuz olarak sunulmaktadır. Bunun için hem üretim sürecinde hem de üretim sonrası yapılan sayısız kalite testleri yapılmaktadır.

Blue Diamond markası her zaman sizlere ne aldığınızı en şeffaf hali ile bildirmeyi hedeflemektedir. Pırlanta çok değerli bir taştır ve bu değerli taşı alırken bunu bir güvence altında yapıyor olmanız çok önemlidir. Bunun için tüm Blue Diamond pırlanta koleksiyonları mücevher sertifikası ile satışa sunulmaktadır.

Mücevher sertifikası; pırlanta küpeler, yüzükler, altın kolyeler ve buna benzer bir ürün alınırken verilen ve satın alım işlemi açısından güvenilirlik sağlayan bir belgedir. Bu sertifika içerisinde mücevher olarak işlenen ürün hakkındaki nihai değerlendirmeler yer alır.

Yine Blue Diamond, mücevher sertifikası konusunda hologram tekniğinden yararlanmaktadır. Bu özel işlem sayesinde sertifikaların taklit edilmesinin ya da sahte sertifika üretilmesinin önüne geçilmektedir.

Dolayısıyla Blue Diamond mağazalarında satın almış olduğunuz tüm ürünlerin nasıl bir değerde olduğunu ve ne tür özellikler taşıdığını en şeffaf hali ile görebilirsiniz.

Blue Diamond Üyeleri İçin Cazip Fırsatlar

Tüm kadınların ilgi odağı olan Blue Diamond koleksiyonları kadınların yakın markajındandır. Hem fiyatları hem de kadınlara özel günlerde yapılan muhteşem kampanyaları yakından takip edilmektedir sizlerde markaya yapılan ilk üyelikte ve 2.000 TL üzeri alışverişlerde geçerli 100 TL indirim çeki kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Sevgililer Günü’ne özel ekstra indirim, bakım garantisi ve sigortalı kargo gibi özel desteklerden faydalanabilirsiniz.

Tüm bu detaylar için https://www.bluediamond.com.tr/ linki üzerinden online bilgi alabilirsiniz. ve güvenle pırlanta alışverişi yapabilirsiniz.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA