Advert
GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 16:32   Güncelleme : 08-02-2021 16:34

Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrelere canlı bağlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan kongrelere canlı bağlandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti’nin Bayburt, Giresun, Niğde, Zonguldak 7. Olağan İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katılarak partililere hitap etti ve CHP’yi eleştirdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “AK Parti’nin mayası medeniyetimize, ülkemize, milletimize hizmet etme anlayışıyla yoğrulmuştur. Milletimize hizmetkarlığımızı, ülkemizi daha çok kalkındırarak, daha çok güçlendirerek gösteriyoruz” ifadelerini kullanarak, parti mensuplarına şu sözlerle seslendi: “Ülkemizin tarihi bir atılımın içinden geçtiği şu dönemde milletimizle olan gönül bağımızı daha güçlendirerek yürüttüğümüz mücadeleyi zafere ulaştıracağız.” 2023 seçimlerinin kritik bir öneme sahip olduğunu belirten Erdoğan, partililerden var güçleri ile sahada çalışmalarını istedi. Erdoğan, “Çocuklarımıza 2053 vizyonlarımızı hayata geçirebilecekleri büyük ve güçlü Türkiye’yi miras bırakmamız için daha çok çalışmamız, daha çok mücadele etmemiz gerekiyor” dedi.
YOLUMUZDAN GERİ DÖNMEDİK
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “18 yıllık iktidarlarımız döneminde kimi medya kuruluşlarından terör örgütlerine, vesayet güçlerinden devlet içine çöreklenmiş çetelere kadar farklı odakların tehditlerine maruz kaldık. Tüm saldırılar karşısında ‘iman varsa imkan da vardır’ diyerek her türlü zorluğa, yokluğa, imkansızlığa rağmen yolumuzdan geri dönmedik. Kimseyi dışlamadan, ötekileştirmeden, insanlarımızı kökenine, meşrebine, mezhebine bakmadan herkesi kucaklamaya çalıştık. Kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlere inat vatandaşlarımızın tamamını Türkiye ortak paydasında buluşturan bir kadro olduk. ‘Kendinize inanıyorsanız üstünsünüz’ ilahi müjdesini rehber edinerek gece gündüz demeden ter döktük, mücadele ettik. İnsanlarımız bizimle birlikte tüm platformlarda her türlü meselesiyle ilgilenen dinamik, vizyonel, gayretli bir kadroyla tanıştı. Milleti hor, hakir görerek sürekli aşağılayan kerameti kendinden menkul zihniyet yerine ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ anlayışı ile hareket eden bir tasavvura bıraktık. Anacığımla beraber orada hazırladığınız tablo için size teşekkür ediyorum. Giresun sizlere selam, sevgi, saygılarımı özellikle ifade ediyorum. Ana gibi yar olmaz, ayaklarının altı öpülesi analarımızla buralara geldik, onun için ayrıca kadın kollarımız büyük önem taşıyor. Biz gayretle hesabi değil, hasbi şekilde çalıştıkça milletimiz de daha kararlı bir şekilde bize sahip çıktı” ifadelerini kullandı.
(İHA)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA