Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 01-02-2021 13:12

AK Gençlik 4 aylık süreci değerlendirdi

AK Gençlik 4 aylık süreci değerlendirdi

AK Parti Niğde Gençlik Kolları Başkanı Avukat İbrahim Baloğlu, İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine geldiği bugüne kadar geçen yaklaşık 4 aylık süreci değerlendirerek bu süreçte yapılan çalışmaları anlattı. Birlik beraberlik içerisinde güzel çalışmalara imza attıklarını belirten Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Baloğlu; “Meydanlara üyelik stantları kurarak gerek kapı kapı dolaşarak ilimizde AK Partimize bin 182 genç üye kazandırdık. 3 Eylül 2020 tarihinde AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Ahmet Büyükgümüş ’ün tensipleri ile göreve başlayarak öncelikle yeni bir kadro ve yeni bir heyecanla il gençlik kolları yönetim kurulumuzu oluşturduk. Akabinde sırasıyla Çamardı, Ulukışla, Altunhisar, Çiftlik ve son olarak Bor olmak üzere 5 ilçemizin gençlik kolları kongrelerimizi bir düğün havasında, pandemi kurallarına riayet ederek Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın da dile getirdiği üzere Temizlik-Maske-Mesafe kurallarına uyarak gerçekleştirdik. İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine geldiğimizden bugüne kadar geçen yaklaşık 4 aylık sürede ilk günden itibaren Genel Merkezimizin yürüttüğü Yeni Üye Çalışmasında bizler de ilimizde canla başla çalıştık” dedi.
4 AYDA BİN 182 YENİ ÜYE
Açıklamasının devamında üyelik çalışmalarına ve bu çalışmalardan dolayı elde ettikleri başarıya da dikkat çeken Gençlik Kolları Başkanı Baloğlu: “Bugünün gençlerinin geleceğin belirleyicileri olacağına inanarak ve “gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız” düsturuyla gerek üyelik stantları kurarak gerek kapı kapı dolaşarak ilimizde AK Partimize 1.182 genç üye kazandırdık. Bu yoğun çalışmanın sonucu olarak; Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımız tarafından Kasım ayı Yeni Üye Çalışması kapsamında büyükşehir olmayan 51 il arasında En Başarılı 2. İl olma başarısına ulaştık” dedi.
Yalnızca teşkilat çalışmaları ile sınırlı kalmadıklarını vatandaşların gönlüne dokunmaya gayret ettiklerini ifade eden Baloğlu: “Başlıca bahsetmek gerekirse mahalle muhtarlarımızı ziyaret etmekten; bir köyümüzde okulun duvarlarını boyamaya, Yeni seçmen birimimizle gençlerimiz arasında futbol turnuvası düzenlemekten; kamu ve özel kurumlara giriş için gerekli olan HES kodu alımında hemşerilerimize yardımcı olmaya, Teşkilatımızdaki kıymetli büyüklerimiz ile ziyaretler yapmaktan üniversite birimimiz ile şehrimize sınav için dışarıdan gelen üniversiteli kardeşlerimize maske ve kolonya hediye etmeye; burada yalnızca birkaç cümleyle anlatılamayacak faaliyetlerde bulunduk. Bizler AK Parti Niğde Gençlik Kolları olarak İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, Belediye Başkanımız, İl Genel Meclis Başkanımız ve teşkilatımızdaki büyüklerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde, dayanışma ruhu ile hem kendimizi geliştirirken hem de ülke ve dünya gündemini yakından takip ederek, toplumsal olaylara haklı refleksimizi gösterme gayretinde olacağız. Bizler Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın genç dava ve yol arkadaşları olarak, almış olduğumuz görev ve sorumluluğun bilincinde hareket ederek 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimizi gerçekleştirmek için ‘Gençsin Önde Yürü, İnandığın Yolda Yürü’ sloganımızla dur-durak bilmeden çalışacağız” diye konuştu.
(İbrahim UGUN/Muhabir)
 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA