Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 25-01-2021 16:07

Gültekin: Üretimde normalleşmeyi başlatacağız

Gültekin: Üretimde normalleşmeyi başlatacağız


TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Üyesi, AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin Bor Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti.
Ülkemizin geleceğini inşa etmeye devam edeceğiz diyen Milletvekili Gültekin;’’ Bor OSB'de faaliyet gösteren Elmastek Gıda, Borbaylar Polimer Geri Dönüşüm, Falcon Temizlik ve Eurofert Gübre A.Ş. firmalarımızı ziyaret ederek fabrika yöneticileri ve işçi kardeşlerimizle bir araya gelip hasbihal ettik.
Pandemi döneminde çalışmalarını aralıksız sürdüren tüm yöneticilerimize ve işçilerimize teşekkür ediyorum. Artık yavaş yavaş normale geçiş sürecini başlatacağız. Şimdi Büyük ve Güçlü Türkiye için çalışmaya, üretmeye aynı kararlılıkla daha çok çalışarak devam edeceğiz. Pandemi döneminde yoğun ilgi gören Bor OSB’mizin pandemi sonrası daha da ilgi odağı haline geleceğini düşünüyorum. Pandeminin bizi hedeflerimizden uzaklaştırmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Açılan Niğde-Ankara otoyolumuz Niğde’mizin gelişmesine büyük katkı sağlayacaktır. Otoyolumuz ile Niğde’mizin geleceğinin çok daha parlak olacağı aşikârdır. Salgın sonrası yeni dönemde de çok daha güçlü bir şekilde üretime, yatırıma, istihdama ve ihracata odaklanarak ülkemizi ve ilimizi daha avantajlı bir konuma getirmek için gece gündüz demeden çalışacağız. OSB’lerimizde açılacak yeni fabrikalarımız ile Üreten Türkiye hedefiyle 2023’e giderken Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde ilimize yatırım yapmaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Ülkemiz için hız kesmeden çalışmalarına devam eden firma yöneticilerimize teşekkür ediyorum.  Rabbim işlerinde kolaylıklar versin" dedi. Niğsan Geri Dönüşüm firmasında yaşanan elim kaza nedeni ile ziyarette bulunan Milletvekili Gültekin; “Bor OSB’mizde faaliyet gösteren Niğsan Geri Dönüşüm tesisinde yaşanan patlama nedeni ile iş yeri sahiplerimizi ve çalışanlarımızı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerimizi ilettik. Yaşanan patlamayla ilgili bilgi aldık. Tüm Niğsan ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Ayrıca vefat eden Oktay Polat kardeşimize Allah'tan rahmet kederli ailesi ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum’’ diye konuştu.
(Haber Merkezi)

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA