Advert
SİYASET
Giriş Tarihi : 25-01-2021 12:30

Milletvekili Gültekin vatandaşları dinledi

Milletvekili Gültekin vatandaşları dinledi


AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin AK Parti Niğde İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla bir araya geldi.
TBMM çalışmaları olmadığı zamanları memleketi Niğde'de geçiren Milletvekili Gültekin, kurum, STK, belde ziyaretleri gerçekleştirerek, vatandaşların taleplerini dinliyor.
AK Parti Niğde İl Başkanlığı binasında vatandaşlarla görüşme yapan Milletvekili Gültekin, vatandaşlarla tek tek görüşerek, taleplerini dinleyip çözüm önerileri üzerine görüşmeler gerçekleştirdi.
AK Parti sürekli halkın içinde olan bir partidir diyen Milletvekili Gültekin, "AK Parti’mizi kuran da istikametini gösteren de bugünlere gelmesini sağlayan da daima milletimiz olmuştur. Biz milletimizin hizmetkârıyız.  Milletimiz oy verdiği siyasetçiyi iyi günde de kötü günde de yanında görmek istiyor. Hemşehrilerimiz bizi nerede bulmak, nerede görmek isterse bizler orada olacağız. Onlardan hiçbir zaman kopmadık, kopmayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ülkemize, milletimize ve Niğde’mize eserler kazandırmaya devam edecek, Büyük ve güçlü Türkiye'nin inşasını tamamlayana kadar durmayacağız, duraksamayacağız" dedi.
(Haber Merkezi)
 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA