Advert
YAŞAM
Giriş Tarihi : 05-10-2020 17:45

Niğde TEMA Vakfı’nda görev değişimi

Niğde TEMA Vakfı’nda görev değişimi

Türkiye Erozyonla Mücadele ve Ağaçlandırma (TEMA) Vakfı Niğde İl Temsilcisi Buket Ertuğrul Akyol, gönüllü olarak yürüttüğü görevini Meryem Nur Aydede’ye devretti. 
Bugüne kadar olan çalışmalarda destek veren ve birlikte çalıştığı TEMA gönüllüsü herkese teşekkür eden Buket Ertuğrul Akyol görevi devrettiği Meryem Nur Aydede’ye de başarılar diledi.
TEMA Vakfı’nı temsil etmenin kendisi için büyük bir gurur olduğunu belirten yeni İl Temsilcisi Meryem Nur Aydede, “Bugün ülke genelinde 880 bini aşkın gönüllüsü bulunan TEMA Vakfı’nı ilimizde temsil etmek benim için büyük bir mutluluk. Bu büyük sorumluluk ile ilimizin, başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıklarınının korunmasına dair bilinci geliştirmek için tüm çalışmaları gönüllü ekibimle birlikte sürdüreceğiz. Bu kapsamda öncelikle Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak gönüllü sayımızı artırmayı ve ilimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlamayı hedefliyoruz. Bu çalışmalarımızı gerçekleştirmek için her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Bu sebeple kalbi doğa için atan herkesi TEMA Vakfı gönüllüsü olmaya çağırıyoruz” dedi. 
TEMA Vakfı Niğde İl Temsilciliği ekibi, yaşanabilir bir gelecek için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütmek; verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunmasını sağlamak için çalışıyor. Ekolojik okuryazar bireylerin yetişmesi için okullar ve gönüllü öğretmenlerle iş birliği gerçekleştirerek TEMA Vakfı’nın ücretsiz doğa eğitimlerini toplumun tüm kesimlerine yaygınlaştırıyor.
Özel Haber

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
İL GENELİ COVİD TARAMASI 3
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA