Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 30-04-2020 15:44

Selim Gültekin: İşçi ve emekçiler birer kahramandır

Selim Gültekin: İşçi ve emekçiler birer kahramandır

AK Parti Niğde Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal işler Komisyonu Üyesi Selim Gültekin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla mesaj yayınladı.
Milletvekili Gültekin mesajında; Alın teri ve emekleriyle ülkemizin kalkınmasında ve büyümesinde önemli rol oynayan işçi ve emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum. Geçmişte acı olaylara sahne olmuş 1 Mayıs’ın işçilerimiz arasında emek ve Dayanışma günü olarak kardeşçe ve coşku içinde kutlanmasını istediğimiz için 22 Nisan 2009 tarihinde 1 Mayıs’ı resmi tatil ilan etmiştik. Bu günü İşçilerimizin dayanışma ve coşku içinde geçirmeleri temel amacımız. Araya karışan art niyetli marjinal grupların bu günün anlam ve önemine gölge düşürmesine, bu günün amacının ve anlamının dışına çıkarılmasına asla izin vermemeliyiz Bizler, emeğin ve işçi hakkının kutsallığını fazlası ile bilen bir dinin mensuplarıyız. İşçinin ücretini alnının teri kurumadan ödeyiniz diyen bir peygambere ümmet olarak her zaman emekçi kardeşlerimizin haklarını, hukuklarını önceliğimiz bildik ve korumak için çalışmalarda bulunduk dedi.
İŞÇİ VE EMEKÇİLERİMİZ ÜLKEMİZİN GELİŞMESİNDE ÖNEMLİ BİRER KAHRAMANDIR
Mesajına devam eden Gültekin; Büyük ve Güçlü Türkiye yolunda emin adımlarla ilerlerken, Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği muasır medeniyetler seviyesi hedeflerimize ulaşmada üreten ve çalışanlarımız en büyük pay sahibidir. Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını ile işini kaybeden işçi ve emekçi kardeşlerimiz için; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm kurumlarımız ile sorunları çözmek için var gücümüzle çalışmaktayız. Bu vesileyle emeklerinden ve alın terlerinden başka sermayeleri olmayan, şehrimizin ve ülkemizin büyümesinde ve kalkınmasında önemli rol oynayan çalışanlarımızın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyor, bu güzel günün huzurun, kardeşliğin ve dayanışmanın güçlenmesine vesile olmasını diliyorum dedi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA