Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 10-04-2020 08:36   Güncelleme : 10-04-2020 09:11

Sakin Aruk’tan ''Milli Dayanışma'ya'' destek

Sakin Aruk’tan ''Milli Dayanışma'ya'' destek

İş adamı Sakin Aruk’tan Milli Dayanışma desteği. Niğdeli iş adamı Sakin Aruk, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' sloganıyla başlatmış olduğu Milli Dayanışma Kampanyası'na 100 bin lira bağışladı. NİĞTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Sakin Aruk, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; 'Önemli olan zor günlerde kenetlenebilmek. Bir SMS bile yeri gelir çok şey ifade edebiliyor' dedi.
Bizler de NİĞTAŞ A.Ş. olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından 'Biz Bize Yeteriz Türkiyem' kampanyasına destek olmak istedik. Aruk ayrıca Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi gören tüm hastaların 15 günlük yemek ihtiyaçlarını da üstlenerek anlamlı bir davranış sergiledi. Zor günlerde yapılan yardımların çok daha anlamlı olduğunu ifade eden Aruk; önemli olan zor zamanlarda kenetlenmek. Biz ne yapacağız? diyenler var. Biz çok şey yapacağız. Ben kendime her zaman yağmur damlalarını örnek veririm. Bir yağmur damlasından ırmaklar, ırmaklardan denizler, denizlerden de okyanuslar oluşuyor. Onun için bizden ne olur, biz ne yapabiliriz dememeliyiz. Hepimiz bir yağmur damlası gibi kenetlenip, ırmak, deniz ve okyanus olabiliriz. Bu yardımları, bu düşünceyle yapmamız gerekir." dedi.
MAHMUT PEŞİN'DEN TEŞEKKÜR
AK Parti İl Başkanı Mahmut Peşin de Sakin Aruk'a verdiği destek için teşekkür ederek şunları söyledi. Peşin Aruk'un firmasında üretilen kalsit ürünlerin yaklaşık 60 ülkeye ihraç edildiğini belirterek, "NİĞTAŞ'ta 850 kişi istihdam ediliyor. Dünya üzerindeki krizin etkisiyle müşteri taleplerinin düşmesine rağmen, bu şirket istihdam etmeye devam etti. Kimseyi işten çıkarmadığı gibi, işçilerin sosyal haklarında da iyileştirme yaptığını belirterek, Sakin Aruk'a tekrar teşekkür ediyorum" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA