Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 05-02-2020 07:35

Toprak ve su tahlil ücretleri belirlendi

Toprak ve su tahlil ücretleri belirlendi

İl Genel Meclisi 2020 yılı Şubat ayı olağan toplantısı ikinci birleşimi Bülent Küçüktuna Başkanlığında İl Özel İdaresi İl Genel Meclis binası toplantı salonunda gerçekleştirildi. Küçüktuna başkanlığında yapılan toplantıda İl özel idaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toprak ve Su Tahlilleri Laboratuvarında yapılan analizlerin 2020 fiyatları belirlendi.
Bülent Küçüktuna Başkanlığında İl Özel İdaresi İl Genel Meclis Binası toplantı salonunda yapılan toplantıda gündemde bulunan 8 madde görüşülerek karara bağlandı. Meclis gündeminde bulunan İl Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toprak ve Su tahlilleri laboratuvarında yapılan analizlerin 2020 yılı ücret tarifeleri belirlendi.
İl özel idaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toprak ve Su Tahlilleri Laboratuvarında yapılan analizlerin 2020 fiyatları, Standart toprak verimlilik analizi 30 lira, Sulama Suyu Analizi 77 lira, Toprak Analizleri her bir parametre için 28 TL, Fiziksel Toprak analizleri her bir parametre için 39 lira  olarak belirlendi.
Bu yıl ilk defa İL Özel İdaresi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Toprak ve Su Tahlilleri Laboratuvarında yeni hizmete giren yaprak analiz fiyatları da belirlendi. Yaprak Analizi paket 1, toplam Azot, Demir, Bakır, Mangan, Çinko 80 lira, Yaprak analizi Paket 2, toplam Azot, Demir, Bakır, Mangan, Çinko, Kalsiyum, magnezyum, potasyum, fosfor analiz ücretlerinin 120 lira olarak belirlenmesine karar verildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA