Advert
GÜNCEL HABER
Giriş Tarihi : 31-01-2020 08:03

Vali Şimşek: Vatandaşımızın hep yanında olacağız

Vali Şimşek: Vatandaşımızın hep yanında olacağız

Niğde Valisi Yılmaz Şimşek, şehrimizin Kılavuz, Halaç ve Kaynarca köylerinde vatandaşları dinledi.
İlçe, belde, köy ve mahalle ziyaretleri kapsamında Kılavuz, Halaç ve Kaynarca köylerini ziyaret eden Vali Yılmaz Şimşek köy sakinleri ile bir araya geldiği toplantılarda sorun, görüş ve taleplerine kulak verdi.
Ziyaretlere Valimiz Sayın Yılmaz Şimşek’in yanı sıra AK Parti Niğde Milletvekili Yavuz Ergun, Bor Kaymakamı Mehmet Yavuz, İl Jandarma Komutanı Garip Gümüş, İl Emniyet Müdürü Salim Cebeloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Bülent Küçüktuna ve ilgili kurum müdürleri de katıldılar.
YATIRIMLAR HAKKINDA BİRİFİNG ALDI
Sırasıyla Kılavuz, Halaç ve Kaynarca köylerinde ayrı ayrı düzenlenen toplantılarda köy muhtarlarından köylerin genel durumları hakkında bilgi alan Vali Şimşek’e yine ilgili kurum müdürlerinden yapılan yatırımlar ve devam eden çalışmalarla ilgili brifing verildi.
VATANDAŞIMIZIN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
Ziyaretlerin hafta sonları dâhil sıklıkla süreli olarak devam edeceğini belirten Vali Yılmaz Şimşek; “Devletimiz ve hükümetimiz köylerimize ve vatandaşlarımıza imkânlar çerçevesinde her türlü hizmeti getirme gayretindedir. Bizler ise bu hizmetlerin sizlere ulaşması konusunda kamu görevlileri olarak görevlerimizin başındayız. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da vatandaşlarımızın ihtiyaçları ile yakından ilgilenmeye devam edeceğiz. Bizleri içten bir şekilde karşıladığınız için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
MÜDÜRLERE TALİMAT
Düzenlenen toplantılarda köy sakinlerini tek tek dinleyen Vali Yılmaz Şimşek, vatandaşların ilettikleri sorun ve taleplerin bir an önce çözüme kavuşturulması noktasında ilgili kurum müdürlerine talimat verdi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA