Advert
ALTUNHİSAR
Giriş Tarihi : 24-01-2020 07:45

Altunhisar’da ekonomi ve bağımlılık masaya yatırıldı.

Altunhisar’da ekonomi ve bağımlılık masaya yatırıldı.

Altunhisar Kaymakamı Yunus Emre Akpınar başkanlığında Kaymakamlık Toplantı Salonunda ekonomi toplantısı gerçekleştirildi. İlçe ve Belde Belediye Başkanları, köy muhtarları, kurum amirleri ve Oda Başkanlarının katıldığı toplantıda ilçenin ekonomik durumu, tarımsal faaliyetler ve istihdama yönelik projeler hakkında istişarelerde bulunuldu. Altunhisar için herkesin taşın altına elini koyması gerektiğini belirten Kaymakam Akpınar, şöyle konuştu; "Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi yaşanabilir ilçe haline getirebiliriz. Tarımda, sanayiye önemli girişimleri yapabilecek ve ilçe ekonomisini daha ileri yerlere taşıyabilecek gücümüz bulunmaktadır. Bu da siyasi ve etnik ayrışmaları bir kenara bırakarak birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirilebilir” dedi.
AKPINAR: GENÇLERİMİZİ SPORA YÖNLENDİRELİM
Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda bağımlılık ve uyuşturucuyla mücadele konusunda ilçede bugüne kadar yapılan çalışmalar ile yapılması gereken çalışmalar hakkında istişarelerde bulunuldu. Kaymakam Akpınar toplantıda gençlerin geleceğimizin teminatı olduğunu belirterek “Gençlerimizin ilgi ve yetenekleri keşfederek sanatsal ve sportif faaliyetlere yönlendirmeli bu konuda gerekli çalışmaları yapmalıyız” dedi.
Kaymakam Akpınar; “ilçede bağımlılıkla topyekûn mücadele edilmesi gerektiğini söyleyerek, bu konularda tüm Kamu Kurum ve Kuruluşluları ve Sivil Toplum Kuruluşlarının müşterek çalışmasıyla mücadelenin amacına ulaşabileceğini belirtti. Toplantıda, kurum amirlerinin öneri ve görüşleri dile getirildi.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA